02.02.2020 - według numerologów będzie naprawdę magicznym dniem dla wszystkich kobiet. Ta kombinacja liczb występuje raz w tysiącleciu, więc nie przegap okazji, aby użyć magii liczb i zmienić swoje życie na lepsze.

2 lutego będzie nasycony energią Jowisza. To mocny dzień dla mężczyzn, ale to kobiety będą miały możliwość czynienia cudów. Najważniejsze jest, aby wykorzystać tę chwilę i spędzić ją poprawnie.

Nawet jeśli teraz panuje apatia, a twoja siła wynosi zero, wszystko wkrótce się zmieni. Nie bój się zmian!

Męska energia panowała zbyt długo. Teraz wszystko zaczyna się zmieniać na korzyść kobiecej energii, a świat zaczyna się poruszać tam, gdzie chce kobieta.

Jak spędzić ten dzień?

Przede wszystkim 2 lutego należy składać życzenia, marzyć, wizualizować i opisywać szczegóły. Wyobraź sobie, że się spełniają, zanurz się w swoich doznaniach, ciesz się nimi.

Pamiętaj, aby wybaczyć przestępcom i puścić ludzi, którzy chcą odejść. Teraz nie potrzebujesz nic więcej. Postaw się na czele - teraz nikt nie jest ważniejszy.

Uwolnij całą negatywność. Bądźcie szczerzy w swoich intencjach: przebaczenie musi pochodzić z serca.

Tego dnia w żadnym wypadku nie należy zazdrościć, przeklinać i konkurować. Pomagaj, wspieraj, rób i dawaj dobro. Jeśli to przekracza twoją siłę - wyjdź, unikaj, nie ingeruj.

02.02.2020 może być punktem wyjścia do nowego życia!

Przypomnij sobie RADY STULETNIEGO MĘDRCA, KTÓRE POZWALAJĄ CIESZYĆ SIĘ DŁUGIM I ZDROWYM ŻYCIEM. SĄ ZADZIWIAJĄCO PROSTE

Jak informował portal „Zycie” T-RAPERZY POWRACAJĄ. W NOWYM UTWORZE ROZPRAWIAJĄ SIĘ Z BARDZO WAŻNYM PROBLEMEM. TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ

Zycie pisał również o DOBRY OJCIEC TO TEN, KTÓRY STAWIA SWOJĄ RODZINĘ NA PIERWSZYM MIEJSCU