Była żona Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu „Ich Troje” podjęła deyzję o wsparciu fundacji Michała Figurskiego na rzecz osób zmagających się z cukrzycą o nazwie Najsłodsi.

Logo fundacji zawiera treść w postaci wyciągniętego środkowego palca. Pomysł jest kontrowersyjny, jednak wykorzystany w szczytnym celu. Madaryna nie zawahała się wykonać podobnego gestu.

Mandaryna swoją popularność zyskała przede wszystkim na małżeństwie z liderem „Ich Troje” Michałem Wiśniewskim. Byli parą w latach 2002-2006. Ich małżeństwo napisało własną historię w świecie show-biznesu, będąc najbardziej medialnym i kontrowersyjnym, przede wszystkim dzięki własnemu reality-show, które oglądały miliony telewidzów. Owocami ich małżeństwa jest dwoje dzieci – syn Xavier i córka Fabienne.

Mandaryna po okresie medialnego małżeństwie a następnie próbie zrobienia solowej kariery muzycznej, zniknęła z show-biznesu. Pojawia się od czasu do czasu i skupia głównie na rodzinie i nowych przedsięwzięciach. Jeśli ma okazję, to angażuje się też w ważne społecznie sprawy.

Marta nie wahała się okazać wsparcia fundacji Michała Figurskiego,. Jednym z powodów, które wskazuje portal jastrzabpost.pl, są zmagania Marty z tą chorobą. Według portalu Marta znając problem z własnych doświadczeń, nie zawahała się i wsparła fundację Michała Figurskiego Najsłodsi.

Jak podaje jastrzabpost.pl, Mandaryna zmaga się z cukrzycą. Niedawno uczestniczyła w konferencji z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Tym razem wzięła udział w imprezie jaką zorganizował Michał Figurski na rzecz promocji swojej fundacji Najsłodsi.

Postawa i zaangażowanie Mandaryny na rzecz przeciwdziałania tej ciężkiej chorobie zasługuje na uznanie i pochwałę. Według jastzrabpost.pl, sama, będąc diabetykiem, doskonale wie, jak zdradliwa i podstepna jest to choroba, a wiedza i świadomość, może niejednokrotnie zmienić czyjeś życie, a nawet je uratować.

Michał Figurski w swoim profili w mediach społecznościowych postanowił zamieścić zdjęcie pokazujące zaangażowanie Jego i Mandaryny w walkę z cukrzycą.

Jakby kto pytał Najsłodsi już na Placu Teatralnym #policzsiezcukrzyca #wosp #wsparcie #badaniecukru @marta.mandaryna #ambasadorka – napisał Figurski.

Jak podaje jastrzabpost.pl, z tagów można wywnioskować, że Marta stała się jedną z ambasadorek fundacji. Pojawiła się na Palcu Teatralnym w Warszawie, żeby wspomóc akcję darmowego mierzenia cukru.

Warto sobie przypomnieć: MICHAŁ FIGURSKI ROZPĘTAŁ BURZE SŁOWAMI O BYŁEJ ŻONIE. TERAZ ODETA MORO ODPOWIADA NA ZACZEPKĘ

Portal "Życie" pisał: EDYTA GÓRNIAK I MICHAŁ FIGURSKI W FINAŁOWYM ODCINKU PROGRAMU KUBY WOJEWÓDZKIEGO. CZY ZAKOPALI JUŻ TOPÓR WOJENNY

Portal "Życie" pisał również o: TEN OBRAZEK ZDRADZA TWOJE WADY. CO JAKO PIERWSZE NA NIM WIDZISZ