Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może

Magda Gessler znana jest z tego, że potrafi świetnie reagować na wszelkie zaczepki kierowane w jej stronę przez ludzi na Facebooku. Kobieta zdecydowała się opublikować wpis, w którym wyjaśni swój stosunek do krytyki, z jaką się spotyka. Zrobiła to w typowy dla siebie sposób, bawiąc fanów po raz kolejny.

.

Magda Gessler nie cieszyłaby się tak wielką popularnością, gdyby nie jej działalność w mediach społecznościowych. Jej wpisy na Facebooku i zdjęcia na Instagramie wywołują zawsze bardzo wiele pozytywnych komentarzy. Powodem takich reakcji jest podejście znanej restauratorki do swoich fanów. Stara się ona utrzymywać kontakt z obserwującymi i wygląda na to, że czerpie z tego olbrzymią przyjemność.

Ostatnio kobieta postanowiła odnieść się do krytyki, z którą sama czasami się spotyka, przekazała także słowa wsparcia dla fanów, którzy mają większe problemy z radzeniem sobie z ostrymi słowami od innych. Wpis gwiazdy telewizji zebrał bardzo pochlebne komentarze i został doceniony przez fanów z całej Polski

Magda Gessler dobrze radzi sobie z krytyką

Znana z „Kuchennych rewolucji” restauratorka postanowiła zamieścić w internecie wpis dla wszystkich swoich fanów. Dotyczył on dość nietypowego jak na nią tematu, którym jest walka z wszechobecną krytyką. Do tej pory wydawałoby się, że Magda Gessler świetnie radzi sobie sama z nieprzychylnymi komentarzami innych. Tym razem jednak postanowiła ona podzielić się z fanami zasadą, którą wyznaje.

– Krytykuj mnie kiedy będziesz na moim poziomie. Póki co możesz podziwiać – czytamy we wpisie opublikowanym przez celebrytkę związaną ze stacją TVN. Nie zabrakło także kolejnych słów jej autorstwa w komentarzach.

– Nie pozwalajcie, żeby inni was krytykowali bez powodu. Bo jesteście wspaniali, kochani… Moje besoski – zwraca się Gessler do swoich fanów, pozdrawiając ich.

Magda Gessler zwraca się do fanów

Fani zareagowali na wpis na Facebooku z dużym entuzjazmem. Zdjęcia wyróżnia się liczbą reakcji oraz komentarzy, użytkownicy portalu społecznościowego życzyli Magdzie Gessler wszystkiego dobrego w najbliższej przyszłości i tradycyjnie wchodzili z nią w interakcję. Kobieta chętnie odpowiadała na ich pytania lub prośby

Rozmowy z internautami wzbudzają największe zainteresowanie wokół Magdy Gessler. Niektóre z jej tekstów cieszą się już wielką sławą i nie zanosi się na to, by restauratorka chciała zakończyć swoją działalność w internecie już w najbliższym czasie. Póki co widać, że rozmawianie ze społecznością bardzo jej się podoba.

.

Źródło: pikio.pl

Share