Żona Martyniuka bierze sprawy w swoje ręce. Rykoszetem dostało się Zenkowi

Żona Martyniuka ma dosyć tego, co ostatnio dzieje się w jej rodzinie i postanawia w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. Padły ostre słowa, rykoszetem oberwało się nawet królowi disco polo.

Żona Martyniuka do tej pory pozostawała w cieniu i nie chciała zabierać głosu w sprawie wszystkich skandali, które ostatnio wybuchały wokół jej rodziny przez syna. Nie komentowała postępowania Daniela, które ostro krytykowała cała Polska. W końcu jednak chyba straciła cierpliwość i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Okazuje się, że zdaniem wielu, tylko ona ma szansę załagodzić napiętą sytuację w rodzinie Martyniuków, konieczne są jednak bardzo zdecydowane działania. Rykoszetem oberwało się nawet Zenkowi, którego z pewnością bardzo zabolą wypowiedziane słowa. Gwiazda disco polo nie ma czasu dla swojej rodziny i przez ciągłe koncerty zaniedbała bliskich?

W rodzinie Martyniuków wciąż nie dzieje się dobrze

Ślub Daniela z Eweliną był jednym z najgłośniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu w ostatnim czasie. Deklarowana wielka miłość oraz prezenty za gigantyczne kwoty jednak nie wystarczyły, by związek przetrwał więcej, niż zaledwie kilka miesięcy. Szczęśliwy mąż bardzo szybko pokazał swoje prawdziwe oblicze i wstrząsnął wszystkimi Polakami, nie chcąc wpuścić swojej ciężarnej do własnego mieszkania. To niestety był dopiero początek serii skandali, które z napięciem obserwowały miliony Polaków.

Przełomem był moment narodzin córeczki Laury. Syn króla disco polo wybrał się wtedy nawet do szpitala, gdzie oświadczył, że wybacza żonie, lecz jedynie częściowo. Dobrą duszą w całej sprawie okazała się żona Martyniuka, która od początku pomagała swojej synowej i ostro reagowała na występki syna, choć nie chciała się na ich temat wypowiadać w mediach. Teraz jednak nawet jej cierpliwość dobiegła końca i wszystko wskazuje na to, że postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Żona Martyniuka jest jedyną nadzieją dla rozpadającej się rodziny?

Jak sugerują znajomi rodziny, to właśnie Danuta Martyniuk jest osobą, która może sprawić, że rodzina znowu się zjednoczy.

– Osobą, która może wszystkich pogodzić, jest Danuta – twierdzą sąsiedzi Martyniuków w rozmowie z „Super Expresssem”.

Jednocześnie jednak rykoszetem oberwało się też Zenkowi, który oskarżony jest o zaniedbanie swoich bliskich.

– Zenek ciągle koncertuje, nawet wnuczki dobrze nie poznał – słyszymy.

Kolejnym kontrowersyjnym tematem jest zbliżający się chrzest Laury, do którego zdaniem kościelnego z parafii św. Michała Archanioła w Russocicach w ogóle może nie dojść, bo ksiądz nie da im potrzebnej karteczki.

– W naszym kościele przed sakramentem chrztu wymagana jest spowiedź rodziców dziecka i rodziców chrzestnych – tłumaczy w tabloidzie. Ksiądz poświadcza to na specjalnej kartce. To ważny moment dla rodziny i dobrze jest, kiedy panuje zgoda – mówił.

Czy żona Martyniuka da radę pogodzić zwaśnione strony i rzeczywiście będzie osobą, dzięki której rodzina odzyska spokój? Pozostaje nam tylko czekać, aż podejmie zdecydowane kroki w tym kierunku.

źródło: pikio.pl

Share