Żona „króla Europy” dba o córkę w połogu

Kasia Tusk niespełna dwa tygodnie temu została mamą. Fakt24 jako pierwszy ujawnił termin, miejsce porodu oraz płeć dziecka. Córka Donalda Tuska oficjalnie nie potwierdziła radosnej nowiny, ale dyskretnie dała do zrozumienia, że odbyła już z noworodkiem pierwszy spacer. Ponieważ jednak panują ujemne temperatury, nie może na przechadzki z córeczką wybierać się zbyt często. Dlatego zakupy i drobne sprawunki wzięła na siebie jej mama. Małgorzata Tusk bardzo dba o córkę w połogu!

Żona „króla Europy” dba o córkę w połogu

Małgorzata Tusk pilnuje, by jej córka po porodzie odpowiednio się odżywiała. Zdrowa dieta jest ważna zarówno dla młodej mamy, jak i jej maleństwa. Nic dziwnego, że pośród smakołyków, które przyniosła Kasi Tusk jej mama znalazły się jabłka i pomarańcze, które w sezonie zimowym są cennym źródłem witamin. Żona „króla Europy” ciężkie siatki z zakupami, zapewne z ulubionego lokalnego bazarku, swoim zwyczajem przytargała sama.

Po zaniesieniu toreb do domu, Małgorzata Tusk wyprowadziła na krótki spacer pupila córki, angielskiego springer spaniela, Portosa.

Kilka dni temu, by spędzić z córeczką Kasi Tusk pierwsze dni życia, z Brukseli przyjechał także Donald Tusk. Przy okazji tamtej wizyty dziadkowie przywieźli ze sobą prezenty dla małej królewny. Przewodniczący Rady Europejskiej wyczekiwał wnuczki i teraz, gdy jego marzenie się spełniło jest bardzo szczęśliwy. Niestety „król Europy” musiał wracać do Brukseli, ale w Sopocie została babcia, która – także w jego imieniu – rozpieszcza maluszka i jego mamę.

Żona „króla Europy” ciężkie siatki z zakupami, zapewne z ulubionego lokalnego bazarku, swoim zwyczajem przytargała sama

 

Małgorzata Tusk pilnuje, by jej córka po porodzie odpowiednio się odżywiała

 

Kasia Tusk niespełna dwa tygodnie temu została mamą

 

Po zaniesieniu toreb do domu, Małgorzata Tusk wyprowadziła na krótki spacer pupila córki

 

Kasia Tusk niespełna dwa tygodnie temu została mamą

 

źródło: fakt.pl

Share