To zdjęcie stało hitem internetu! Matka pokazała, jak córka wyglądała przed i po pierwszym dniu w szkole

Zestawienia zdjęć, na których widać różnego typu metamorfozy są niezwykle popularne w sieci. Teraz rozgłos zyskały fotografie pokazujące, jak bardzo wygląd pewnej dziewczynki zmienił tylko jeden dzień w szkole.

Jill ma pięcioletnią córkę Lucie. Razem mieszkają w East Renfrewshire. Kobieta zrobiła zdjęcia, na których widać jak bardzo wygląd Lucie zmienił się w ciągu zaledwie jednego dnia, który dziewczynka spędziła w szkole. Fotografie przed i po na tyle spodobały się internautom, że zaczęli je bez wahania udostępniać. Zdjęcia, w ekspresowym tempie stały się hitem internetu. Uzyskały kilka tysięcy polubień, po tym gdy matka dziewczynki zgodziła się, by lokalna gazeta opublikowała je w sieci.

Jill przekazała, że Lucie lubi schludnie wyglądać i właśnie w taki sposób prezentowała się, gdy opuszczała dom. Gdy matka dziewczynki odbierała ją ze szkoły, okazało się, że fryzura dziecka z ułożonej zmieniła się w rozczochraną, a strój z nienagannie czystego przeobraził się w ubranie „po przejściach”. Zaskoczona Jill zapytała córkę, co robiła w szkole. – Nic wielkiego – odpowiedziała Lucie. Matka dziewczynki twierdzi, że Lucie kocha chodzić do szkoły i z chęcią wykonuje wszystkie powierzone jej zadania. – Miała naprawdę fajny dzień – podsumowała całe zajście matka.

źródło: wprost.pl

Share