Zdenerwowany chłopak staje na scenie i zaczyna śpiewać: chwilę potem jurorzy podskakują na swoich krzesłach

Kiedy 13-letni chłopak, Abu, wszedł na scenę w programie „The Voice Kids Belgia” na jego barkach spoczywała duża odpowiedzialność. Abu wybrał bardzo trudną piosenkę, której wykonaniem miał nadzieję zaimponować jury.

Przez lata na scenach całego świata pojawiło się kilka ikonicznych głosów, które na zawsze zapisały się na kartach historii muzyki. Jeden z nich należy do Celine Dion – artystki, której płyty należą do najlepiej sprzedających się krążków wszechczasów.

Kiedy więc Abu postanowił, że zaśpiewa piosenkę My Heart Will Go On z kultowego filmu Titanic, naprawdę niewiele osób w jego otoczeniu wierzyło, że będzie w stanie zrobić to równie dobrze, jak Celine. Ale ten młodzieniec doskonale wiedział, co robi.

Wspaniałe wykonanie tej emocjonalnej piosenki przez Celine Dion szybko stało się jej największym hitem i jednym z najlepiej sprzedających się singli na całym świecie.

Osoby, które starają się zaśpiewać tę piosenkę często uznają, że trudno zrobić to po swojemu. Ale Abu nie jest „zwykłym” 13-latkiem.

.

Wybierając ten konkretny utwór, Abu postawił się w niezwykle trudnej sytuacji – a jednak nie zawiódł. Sposób w jaki sędziowie zareagowali na jego występ, mówi sam za siebie.

Zobacz wszystko na poniższym filmiku.

Kiedy Abobaker „Abu” Rahman uciekał przed wojną w Afganistanie, marzył o tym, aby zdobyć sławę na całym świecie. To nagranie pokazuje, że ma potencjał, aby tego dokonać!

Jestem przekonana, że Celine Dion również byłaby pod ogromnym wrażeniem, gdyby tylko mogła na własne oczy zobaczyć występ Abu.

źródło: pl.newsner.com

Share