Wygląda jak zupełnie inna osoba. Magda Gessler bez grama makijażu.

Magda Gessler, podobnie jak inne polskie gwiazdy, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz restauratorka zdecydowała się na ruch, który nie każda ma odwagę zrobić – pokazała, jak wygląda bez makijażu.

Magda Gessler doskonale znana jest nie tylko miłośnikom kulinariów, ale także telewidzom lubiących programy pełne emocji. Raczej nikt nie ma wątpliwości co do tego, że restauratorka jest bardzo energiczną i ekspresyjną osobą, której temperament stał się już wręcz ikoniczny. Rzucanie talerzami w „Kuchennych rewolucjach” to kultowe zachowanie celebrytki, czasem jednak potrafi zaskoczyć czymś zupełnie innym.

Magda Gessler jest aktualnie w związku z kanadyjskim lekarzem Waldemarem Kozerawskim, z którym zna się już od wielu lat. Na mediach społecznościowych restauratorki pojawiło się właśnie zdjęcie z przygotowań do wieczoru spędzonego we dwoje. Szczególne emocje jednak budzi fakt, że najsłynniejsza polska restauratorka zaprezentowała się na nim bez grama makijażu na twarzy.

Magda Gessler bez makijażu

Restauratorka poznała swojego ukochanego lata temu, ale to własnie we własnej restauracji, jak sama przyznaje zrozumiała, że to ten, z którym chciałaby spędzić resztę życia. W jednym z wywiadów wraca pamięcią do ich spotkania i przyznaje, że musiała co nieco wychylić, aby opanować swoje nerwy.

– Tego dnia po raz pierwszy w życiu chyba wypiłam dwie trzydziestki żubrówki i zrobiłam rundę dookoła Fukiera, żeby się uspokoić – mówiła Magda Gessler.

Niestety ich związek na co dzień wystawiony jest na próbę w postaci gigantycznej odległości dzielącej ukochanych. Oboje, jeżeli tylko mają chwilę wolną od pracy, natychmiast podejmują próbę romantycznego spotkania. Jednak ma to również swoje dobre strony, ponieważ nie mogąc się zobaczyć codziennie, czerpią więc radość z każdej wspólnie spędzonej chwili.

Trzeba też przyznać, że godzenie pracy z miłością idzie im naprawdę dobrze, ponieważ widują się przynajmniej raz w miesiącu i teraz właśnie przyszedł czas na romantyczny i wspólny wieczór. Magda Gessler na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciem, na którym nie ma ani grama makijażu, a mimo to wygląda wprost olśniewająco. Jej partner z pewnością był zachwycony tą naturalnością, nie tylko zresztą on.

Tego samego zdania są jej liczni fani, którzy ochoczo pozostawiają pod zdjęciem swoje komentarze, które dosłownie pękają w szwach od komplementów oraz życzeń na miło spędzony wieczór. Bez wątpienia Magda Gessler wykorzysta ten czas, najlepiej, jak tylko będzie mogła, ponieważ nie wiadomo dokładnie, kiedy nadarzy się okazja do ponownego spotkania z jej ukochanym.

.

źródło: pikio.pl

Share