Wspaniały wyczyn reprezentanta Polski. Taka akcja w meczu przeciwko Rosji!

Wilfredo Leon ponownie świetnie sprawdził się w polskiej reprezentacji siatkarzy. Jego serwisy przysporzyły wielu problemów Rosjanom. Leon w trzecim secie wykonał „hat-trick asów”.

Wilfredo Leon był gwiazdą wygranego spotkania Polski z Rosją. Zdobył aż 19 „oczek”, z czego cztery – po asach serwisowych. W trzecim secie szczególnie dobrze zagrywał.

Przy wyniku 16:10 Rosjanie nie mieli już sił, by walczyć. Wtedy Kubańczyk zdobył trzy punkty pod rząd za sprawą asów – udało mu się dwukrotnie nabić przeciwników, a raz trafić w sam narożnik poiska.

Gra Leona przypadła do gustu siatkarskiej federacji, która opublikowała fragment meczu, w którym zdobywa „hat-trick”, na swoim Twitterze.

Polacy wygrali w trzecim secie 25:18, a w całym meczu – 3:1 (25:27, 25:21, 25:18, 25:22).

Dla graczy Vitala Heynena była to już piąta wygrana w szóstym spotkaniu Pucharu Świata siatkarzy w Japonii.

Źródło: „wp.pl”