Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się bardzo przystojnym bratem. Kim on jest?

Wiktoria Gąsiewska, gwiazda komediowego hitu TVP, to nie jedyna osoba w rodzinie, która robi karierę w show-biznesie. Młoda aktorka ma starszego brata — jest bardzo przystojny i też gra w serialach. Nie uwierzycie, gdzie występuje! Przyćmi popularnością swoją utalentowaną siostrę? Może pochwalić się naprawdę bogatym portfolio. Debiutował u samego Patryka Vegi!

Mimo młodego wieku Wiktoria Gąsiewska odniosła już niebywały sukces. Jednak po piętach depcze jej starszy brat, który powoli wyrasta na prawdziwą gwiazdę telewizji. Na Wspólnej, Magda M, Pensjonat pod Różą — to tylko niewielka część długiej listy tytułów, w jakich wystąpił. Zdetronizuje gwiazdę serialu Rodzinka.pl? Młodsza siostra może spać spokojnie — między rodzeństwem nie panuje rywalizacja, lecz tylko miłość i wsparcie. Rozpoznalibyście w tym młodym mężczyźnie brata Wiktorii Gąsiewskiej? Oceńcie sami, czy są do siebie podobni!

Gwiazda serialu Rodzinka.pl ma brata?

Mimo że Mateusz Gąsiewski jest obecny w show-biznesie już od dziesięciu lat, większości osób umyka fakt, że siostra tego młodego mężczyzny to znana aktorka. Wszystko zmieniło się, gdy gwiazda serialu Rodzinka.pl postanowiła zabrać starszego brata do programu Pytanie na Śniadanie.

Między Wiktorią a Mateuszem panuje trzyletnia różnica wieku. Oboje debiutowali na ekranie, gdy byli jeszcze bardzo młodzi — ona miała zaledwie sześć lat, a on — trzynaście. Co ciekawe, gwiazda serialu Rodzinka.pl ma jeszcze dwoje młodszego rodzeństwa — Oskara i Nicolę.

Kim jest Mateusz Gąsiewski?

Mateusz Gąsiewski jest popularnym polskim aktorem, który ma na koncie zarówno występy w filmach, serialach i reklamach, jak również dubbingowanie. Pierwszy raz pojawił się na ekranie w 2009 roku. Kogo zagrał?

Młody gwiazdor może pochwalić się debiutem u tak znanego i popularnego reżysera, jak Patryk Vega. Jednak Mateusz Gąsiewski nie został zaangażowany do żadnego z jego filmów sensacyjnych — wcielił się w postać Dawida, jednego z bohaterów komedii Ciacho. Kolejnym wielkim sukcesem okazał się angaż do roli Kuby Waligóry w kultowym serialu Magda M.

Od 2012 roku Mateusz Gąsiewski występuje w popularnym serialu Na Wspólnej. Co ciekawe, kilka lat wcześniej brat gwiazdy Rodzinka.pl miał okazję sprawdzić się w roli jurora programu dla dzieci — Mini szansa.

Co robi Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska niedawno niechcący wywołała spore zamieszanie w mediach i sprowokowała lawinę plotek. Powód? Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym dumnie prezentowała… ciążowy brzuszek.

Jak podaje portal fakt.pl, wiele osób potraktowało zdjęcie zupełnie poważnie i było przekonanych, że gwiazda serialu Rodzinka.pl za kilka miesięcy zostanie świeżo upieczoną mamą. Oliwy do ognia dolało wstawienie przez Gąsiewską na Instastory zdjęcia posiłku ze znaczącym podpisem, że je za dwoje. Finalnie okazało się, że brzuszek był tylko elementem charakteryzacji — to nie Wiktoria Gąsiewska, tylko postać odgrywana przez nią w Pierwsza Miłość spodziewała się dziecka!

Spodziewalibyście się, że Wiktoria Gąsiewska ma tak sławnego brata?

ZOBACZ ZDJĘCIA MATEUSZA GĄSIEWSKIEGO:

.

Wiktoria Gąsiewska nie jest jedyną aktorką w swojej rodzinie.

.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl ma starszego brata, który również gra w filmach i serialach.

.

Uważacie, że Mateusz Gąsiewski i jego siostra są do siebie podobni?

źródło: lelum.pl

Share