Wiadomo już, kto będzie nowym jurorem „The Voice of Poland”! Decyzja zaskoczyła wszystkich

The Voice of Poland wkrótce ponownie zagości na ekranach telewidzów. Wielkie muzyczne show ma nowego jurora. Będziecie w szoku.

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych muzycznych show w TVP. Od dawna spekulowano, kto będzie ostatnim trenerem programu. Dosłownie przed chwilą poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Jurorem powinna być osoba, która ma zarówno kompetencje i wiedzę muzyczną.

Powinna być także czynna zawodowo, a także odnosić sukcesy, a także mieć grono fanów. Nowy kandydat na fotel jurora spełnia te wszystkie wymagania z ogromnym zapasem.

Okazuje się, że nowym jurorem The Voice of Poland został Kamil Bednarek! Muzyk nie tylko sam rozpoczął swoją karierę w muzycznym show – Mam Talent, to na dodatek zaprezentuje swój album. Premiera krążka zbiegnie się w czasie w emisją odcinków więc jest to prawdziwy double win!

Nie dość, że będzie mógł podzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem z udziału w programach muzycznych to jeszcze istnieje prawdopodobieństwo, że usłyszymy na żywo jeden z jego nowych utworów. Mateusz Posyniak – menadżer Kamila potwierdził jego udział w programie The Voice of Poland na stanowisku jurora.

Nie możemy się doczekać jesiennej ramówki TVP. Udział Kamila Bednarka w tym programie przełamuje stereotypy i będzie nie lada gratką dla jego fanów.

.

.

.

.

.

źródło: jastrzabpost.pl

Share