„W rytmie serca” powraca na ekran. Wiemy, co wydarzy się w serialu!

Premiera nowego sezonu „W rytmie serca” zdecydowanie zaskoczy widzów. Serial już wkrótce na Polsacie, a już dziś zdradzamy pierwsze sensacje premierowe. 

Ewa (Elżbieta Romanowska) i Szarek (Dariusz Toczek) znów spróbują stanąć na ślubnym kobiercu i tym razem nie powiedzą sobie tak.  Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) po sześciu miesiącach nadal będą za to oficjalnie „zaginieni”. W rzeczywistości będą ukrywać się przed mafią. Ich związek nie przetrwa jednak tej próby i oboje będą żyć osobno. A Biernacka zacznie się po kryjomu spotykać z Piotrem (Filip Bobek), bratem Wery.

Zobacz także: NOWA MIŁOŚĆ WIENIAWY? GWIAZDA PRZYŁAPANA NA CZUŁOŚCIACH!

Śliczna funkcjonariuszka (Maria Dębska) będzie musiała podjąć trudną decyzję – jechać do Warszawy, gdzie Siedlecki (Antoni Pawlicki) dostanie awans, czy zostać na miejscu.

– „Zamieszkaj ze mną… Wiem, że wyskakuję z tym nagle, ale proszę, chociaż obiecaj mi, że to rozważysz!” – powie Siedlecki ukochanej.

– „Nie wiem, czy jestem na to gotowa…Niebawem będę już po rozwodzie. Moglibyśmy pomyśleć o dziecku…” – doda ukochana.

Z kolei Agnieszka (Magdalena Kumorek) ostatecznie rozstanie się z mężem, ale nie będzie wiedziała , czy chce być z Robertem (Piotr Polk). Na szczęście zakochanym pomoże Ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski).

Zobacz także: DZIECI DOSTAŁY W KOŚCIELE MEDALIKI I… GADŻETY WYBORCZE JEDNEJ Z PARTII!

– „Nie chcę się wtrącać w twoje sprawy, ale może twoja decyzja o samotnym macierzyństwie była zbyt pochopna?”- zapyta Agnieszkę.

– „Oszukał mnie. Za moimi plecami zrobił test na ojcostwo i pokazał go Tomowi… Nie umiałabym mu znowu zaufać!”- odpowie Agnieszka.

Tymczasem doktor Kowalczyk… znów zacznie flirtować! W oko wpadnie mu nowa pielęgniarka ze szpitala –  singielka Basia (w tej roli: Natalia Leśniak). Lekarz najpierw pomoże dziewczynie zmienić koło, późnej wybierze się z atrakcyjną koleżanką na kawę.

Wiele innych niespodzianek szykuje 5 sezon „W rytmie serca”.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

źródło: „jastrzabpost.pl”

Share