Po półrocznej przerwie na antenę Polsatu wraca Taniec z Gwiazdami. Do składu jury wraca również Michał Malitowski. Tancerza zabrakło w ostatniej edycji ze względu na depresję. Ale to nie wszystko…

Kilka dni temu Malitowski przyznał, że jego nieobecność w wiosennej edycji TzG była wywołana depresją i związanym z nią leczeniem. Niestety, na chorobie ucierpiał związek tancerza z Joanną Leunis.

Para wydała oświadczenie, że nie są już razem. Rozstali się po 17 latach! „Każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej” – podkreślał Michał.

Nieco inna wersję wydarzeń przytacza tygodnik Na żywo. „Michał jest pracoholikiem, stale kursuje między Hongkongiem, gdzie ma swoją szkołę tańca, a Polską” – przyznaje informator magazynu. Przez to nie miał zbyt wiele czasu dla najbliższych.

Co więcej, okazuje się, że popularny juror nie jest już sam! W kręgach tancerzy mówi się, że w jego życiu pojawił się już ktoś inny – młoda atrakcyjna kobieta – podają dziennikarze Na żywo.

Czy do sytuacji odniesie się w jakiś sposób sam Malitowski? Okaże się już w piątek wieczorem.

źródło: „jastrzabpost.pl”