Tegoroczna Eurowizja nie dla Margaret.

Margaret ponownie szturmowała szwedzki konkurs, którego zwycięzca reprezentuje ten kraj w finale Eurowizji. Niestety, polska wokalistka znów musi uznać wyższość innych artystów. Tym razem dotarła do półfinału.

Margaret znów nie będzie reprezentować Szwecji na Eurowizji. •Fot. Patrycja Wanot/Agencja Gazeta

To nie pierwsze podejście Margaret do konkursu Eurowizji. Swoich sił próbowała już w polskich eliminacjach, jednak po klęsce, wokalistka zdecydowała się spróbować swoich sił w szwedzkich zmaganiach o udział w finale.

W zeszłym roku Margaret zaśpiewała na słynnym Melodifestivalen przebój „In My Cabana”. Z tym utworem udało jej się dotrzeć aż do finału, gdzie ostatecznie zajęła siódme miejsce. W tym roku Polka nie miała tyle szczęścia. Ze swoją piosenką „Tempo” dostała się do półfinału. Tu jednak zakończyła się przygoda Margaret ze szwedzkim preselekcjami do konkursu Eurowizji. Polka zajęła 5. miejsce na tym etapie eliminacji i odpadła z dalszej rywalizacji.

Przypomnijmy, tegoroczny finał Eurowizji odbędzie się w Tel Awiwie. Nadal nie wiadomo, kto będzie reprezentował na konkursie Polskę. Kilka dni temu TVP poinformowała, że wyniki tajnych preselekcji poznamy dopiero w połowie lutego.

źródło: natemat.pl

Share