Na myśl o niektórych artystach do głowy przychodzi nam jedno skojarzenie. Tak jest też w przypadku Aleksandra Milwiw Barona. Myślisz Baron – mówisz dredy! W rozmowie z Super Expressem muzyk wyznał, jak dba o swoją fryzurę.

Aleksander Milwiw Baron znany jest jako jeden z członków zespołu Afromental. Popularność przynosi mu także udział w programie muzycznym The Voice of Poland. Muzyk stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny, kiedy zaczął spotykać się z Julią Wieniawą.

Jedną z charakterystycznych cech artysty są jego dredy. Jak wyznał dla Super Expressu, wbrew pozorom ta fryzura jest bardzo wygodna. I nie prawdą jest, że dredy najlepiej wyglądają, gdy są brudne!

„Wbrew pozorom, żeby dredy wyglądały dobrze i świeżo, trzeba je po prostu myć. Myję dredy co drugi dzień, robiąc przy tym koliste ruchy. Mam też swoich artystów fryzjerstwa, którzy pielęgnują moje dredy, podcinają i dokręcają końcówki” – podkreślił Baron.

Kolejną tajemnicę dotyczącą fryzury Alka zdradziła jego była partnerka, Julia Wieniawa. Okazuje się, że włosy Barona świecą w ciemnościach!

„Alek ma fajne dredy, bo są fluorescencyjne. I tak jak za dnia są białe, to nocą robią się zielone. Taki szalony trik” – przyznała Wieniawa.

źródło: „jastrzabpost.pl”