Tak nas będzie promować Polka na Eurowizji? Wygląda jak… Michał Szpak!

Viki Gabor, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019, została zaproszona na spotkanie przedstawicieli TVP i EBU. Pojawiła się na nim w oryginalnej stylizacji. Co sądzicie o kreacji 12-latki?

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Polsce. Wczoraj TVP podpisało umowę z EBU, w której zawarte były szczegóły dotyczące organizacji imprezy z udziałem dzieci i młodzieży.

Na to wydarzenie zaproszono przedstawicieli mediów, a także reprezentantkę Polski w tegorocznym konkursie, Viki Gabor. Poznała ona dyrektora generalnego Eurowizji, Jana Olę Sanda, oraz pozowała do zdjęć na ściance.

Zobacz także: KOLEJNA DUŻA AKCJA DROGÓWKI. WYSOKIE MANDATY I ODBIERANE DOWODY REJESTRACYJNE ZA ZATRUWANIE POWIETRZA!

Viki to 12-letnia dziewczyna, która przez większość życia mieszkała w Niemczech. Zdecydowała się na ekscentryczny strój – garnitur w szaro-niebieską kratę ozdabiany kolorowymi kryształkami.

Dobrała do niego błękitną koszulę oraz kilka masywnych łańcuchów, ciężkie buty i mocny makijaż, w którym najbardziej wyróżniały się mocno podkreślone oczy. Cała stylizacja miała rockowy charakter.

Wczorajszy strój Viki Gabor wyglądał na inspirowany stylem Michała Szpaka.

Gabor wykona piosenkę „Superhero”, która została napisana specjalnie z okazji konkursu przez Dominika Buczkowskiego-Wojtaszka, Patryka Kumora i Lanberry’ego. Utwór wygrał polskie preselekcje, które miały miejsce w ramach programu „Szansa na sukces”.

Uczestników oceniali: Papa Dance, Majka Jeżowska i Blue Cafe. Viki Gabor jest według wielu faworytką. Jeśli tak – Polska zostanie pierwszym krajem w historii, któremu uda się zwyciężyć dwa razy pod rząd.

Zobacz także: CZY ROBERT BIEDROŃ RZECZYWIŚCIE URATOWAŁ CHŁOPCA? POLICJA PODAJE INNY PRZEBIEG ZDARZEŃ!

Bilety na Eurowizję Junior 2019 można kupić już do wczoraj, od godz. 19:00. Można nabyć bilety na dwa koncerty – Finał Jurorski (23 listopada) oraz Koncert Finałowy (24 listopada).

Pierwsza pula biletów wyprzedała się błyskawicznie. Istnieje także możliwość zakupienia pakietu Meet&Greet, który daje możliwość spotkania z Roksaną Węgiel, zwyciężczynią poprzedniej edycji Eurowizji Junior oraz prowadzącą konkursu w Gliwicach.

Gospodarzami wydarzenia będą także Ida Nowakowska i Olek Sikora, a ceremonię otwarcia konkursu będą prowadzić Mateusz Szymkowiak i Agata Konarowska.

.

.

.

Źródło: „jastrzabpost.pl”

Share