„Szybkie jak błyskawica”: Nowe luksusowe auto Magdy Gessler którego cena wgniata w fotel

Magda Gessler jeździ luksusowym autem, na widok którego większość ludzi reaguje zdziwieniem. Jej samochód słychać już z wielu kilometrów.

Dźwięk ten to kwintesencja motoryzacji – twierdzą entuzjaści sportowych aut. Jego cena niejednego może zwalić z nóg.

Magda Gessler jeździ samochodem, którego cena wgniata w fotel. Popularna gwiazda TVN nie oszczędza na autach, a w jej gusta wpisują się, jak widać, także te sportowe modele.

Magda Gessler jeździ obecnie BMW serii 7, czyli samochodem, którym po polskich drogach porusza się naprawdę niewielka liczba celebrytów.

Magda Gessler ma auto, które jest „szybkie jak błyskawica”

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” została przyłapana przez paparazzich Super Expressu, gdy wsiadała do swojego sportowego auta marki BMW. Magda Gessler jeździ BMW serii 7, a konkretnie M760Li xDrive. To auto, które na drodze jest prawdziwą petardą.

Do setki rozpędza się w kilka sekund (jak podają liczne źródła – „setkę” osiąga w nawet mniej niż 4 sekundy). To oznacza jedno – dla Magdy Gessler ciężko jest znaleźć jakąkolwiek konkurencję. Z takim samochodem dociera niemal w każde miejsce zawsze na czas, chyba że akurat trafi na potężny korek, z którym nikt nie jest w stanie wygrać.

16 tyg. temu na Instagramie BMW Dex Premium pojawił się film, na którym widać, jak popularna gwiazda TVN „rozpakowuje” swój prezent, nie kryjąc zdziwienia. Jak stwierdzili w komentarzach internauci, Magda Gessler „wiedziała, co zamawiała”, więc wielu wprost sugerowało, że swoje zdziwienie po prostu udawała na potrzeby filmiku.

Trzeba jednak przyznać, że jej egzemplarz robi wrażenie dziesięć razy potężniejsze na żywo, niż gdy jest widziany w Internecie czy w katalogu, więc zdziwienie Magdy Gessler mogło być prawdziwe.

.

Nowe BMW Magdy Gessler w podstawowej wersji (w zależności od rocznika) można znaleźć w salonach od 750 tys. złotych. W Polsce na taki luksus stać naprawdę niewielu.

.

.

Źródło: Super Express

Share