Mama kierowała pojazdem. Poruszała się za ciężarówką transportującą metalowe pręty. Nagle jeden z nich wypadł z paki i poruszał się z taką prędkością, że przebił szybę jej samochodu oraz wbił się w fotel pasażera. Kobieta zamarła z przerażenia, z tyłu siedziało jej dziecko.

Kobieta prowadziła samochód na drodze ekspresowej New King Valley w Malezji. Przed autem akurat jechała duża ciężarówka, przewożąca metalowe pręty, prawdopodobnie na pobliską budowę.

Nagle jeden z nich obluzował się i spadł z paki, lecąc prosto na pojazd kobiety. Ze względu na prędkość, z jaką jechał pojazd, pręt przebił przednią szybę i wbił się w fotel pasażera na wylot.

Matka zamarła z przerażani, na tylnym siedzeniu podróżował jej 4 letni syn. Na szczęście dziecko, znużone podróżą, położyło się na kanapie i zasnęło. To uratowało mu życie - pręt zatrzymał się tuż nad jego plecami. To zdarzenie mogło zakończyć się niewyobrażalną tragedią.

Mrożącą krew w żyłach sytuację opisał w internecie znajomy kobiety. Rodzina miała niesamowite szczęście, że pręt ominął zarówno kobietę jak i jej syna. To cud, że oboje wyszli z tego zdarzenia bez szwanku.

Chciałem podzielić się tym, co przydarzyło się mojej znajomej tego popołudnia na New King Valley Expressway około 13:30 w drodze do Setia Alam. Metalowy pręt spadł z ciężarówki, przebił się przez przednią szybę, a następnie przez fotel pasażera, gdzie siedziała kobieta i zatrzymał się nad 4-letnim chłopcem, który spał na tylnym siedzeniu - relacjonuje znajomy kobiety.

Mężczyzna przestrzega wszystkich podróżujących lokalną drogą, by szczególnie uważali na pojazdy ciężarowe, przewożące zaopatrzenie na budowy.

Proszę, zachowajcie ostrożność jadąc NKVE… Jedno to ciągłe roboty drogowe, drugie to ciężarówki - zaalarmował o czujność na drodze mężczyzna.

Może zainteresuje Cię to: NAWET 17 TYSIĘCY ZŁOTYCH MANDATU ZA BRAK REJESTRACJI W SPECJALNYM SYSTEMIE. TO JUŻ OD POCZĄTKU GRUDNIA

Zobacz również: EMERYTURA ZOSTANIE PODNIESIONA! POJAWIŁY SIĘ JUŻ OFICJALNE DANE NA TEMAT TEGO, O ILE WZROŚNIE ŚWIADCZENIE I KIEDY