Szalik, popielniczka i domek dla ptaków to jedyne trzy rzeczy, które kiedykolwiek udało mi się przygotować w ramach pracy techniki w szkole podstawowej. Ale jeśli jesteś wystarczająco kreatywną osobą, majsterkowanie może zaprowadzić Cię o wiele dalej, niż Ci się wydaje.

A jeśli mi nie wierzysz, zapytaj 15-latka, o którym opowiada ten artykuł. Kiedy zapisał się na zajęcia ze stolarki, postanowił, że będzie myślał niekonwencjonalnie… i zbudował przepiękny stolik, który naprawdę wyróżnia się na tle innych.

Rezultat jest po prostu wspaniały, a kiedy 15-latek podzielił się w serwisie Imgur zdjęciami, pokazującymi jego pracę nad stołem, został wręcz zbombardowany wiadomościami z gratulacjami i słowami podziwu.

Ten przykład doskonale pokazuje, że jeśli uruchomisz swoją wyobraźnię i kreatywność, możliwości każdego projektu są nieskończone. Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć, jak ten projekt nabierał swojego ostatecznego kształtu!

1. Wszystko zaczęło się od prostej drewnianej ramy.

2. Następnie chłopak dodał drugą, wewnętrzną ramę.

3. Nie możesz mieć przecież stołu, który nie ma nóg.

4. Wszystkie podstawowe części już połączone, ale stół dopiero czeka jego prawdziwa przemiana.

5. Naturalny lakier doskonale wydobył strukturę drewna.

6. Teraz czas na zainstalowanie okablowania. To moment, w którym zaczyna robić się naprawdę ciekawie…

7. Chłopak zamontował lustro i przykleił światełka LED wokół krawędzi stołu.

8. Teraz przyszedł czas, aby z powrotem zamontować górną część.

9. I na sam koniec – dwustronne lustro na wierzch. Tak wygląda gotowy stół – kiedy nie jest podłączony. A teraz czas, na trochę światła.

10. Voilà – stół nieskończoności!

11. Mebel można podświetlić na kilka różnych kolorów.

12. Wygląda świetnie, prawda?

13. Jeśli położysz jakiś przedmiot na tym nieskończonym stole, daje wrażenie, jakby uruchamiał się portal do innego świata.

14. Oczywiście stół zdobył w szkole główną nagrodę. Cóż można dodać? To naprawdę wspaniały mebel!

Imponujące! Udostępnij ten artykuł wśród ludzi, których znasz, aby oni również mogli nacieszyć oczy tym wspaniałym stołem!

źródło: newsner.com