Sławomir wystąpi na Twoim weselu! Cena? Powala!

Wesele wraz z udziałem Sławomira? Wydawać by się mogło, że zaangażowanie popularnego artysty disco-polo na biesiadę z powodu zawarcia małżeństwa jest niemożliwe przez jego mocno napięty grafik. Nic bardziej mylnego. Muzyk z wielką chęcią mówi o tym, że dałby się zaprosić na imprezę tego typu. Cena za usługi męża Kajry? Powalająca.

Wesele to dla wielu najszczęśliwszy moment w życiu. Przyjęcie z powodu zawarcia związku małżeńskiego dla wielu nowożeńców jest okazją, aby pokazać się z dobrej strony gościom uroczystości. W zrealizowaniu tego celu pomoże sam Sławomir, który zapewnia, że wystąpiłby na zabawie. Nie zrobi tego jednak niestety za darmo – to, jak ceni się muzyk, dla wielu może być nieosiągalne.

Wesele ze Sławomirem.

Zobacz też: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK KONTYNUUJE DZIEŁO SWOJEGO MĘŻA

Wydawać by się mogło, że występowanie na prywatnych uroczystościach nie jest spełnieniem marzeń artysty. Mimo to możemy na swoją zabawę zamówić znanych i lubianych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej, takich jak Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Krzysztof Krawczyk, czy Zenek Martyniuk. Do tego grona chciałby dołączyć Sławomir, który zapewnia, że byłby zainteresowany ucieszeniem swoim występem weselników.

Zobacz też: TO MOŻE BYĆ DLA NAS JEDYNA SZANSA” – MAŁGORZATA ROZENEK O ADOPCJI DZIECKA!

– Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów – powiedział „Super Expressowi” gwiazdor disco polo.

Jak ceni swoje show Sławomir?

Przed kontaktem z managerem artysty warto wziąć pod uwagę fakt, że nie jest on tani oraz jest bardzo zajęty. Według doniesień prasowych, kwoty, jakie życzy sobie Sławomir za pojawienie się na scenie, zaczynają się od 35 tysięcy złotych.

Nie jest więc to cena dla wszystkich, a dla najbardziej zagorzałych fanów artysty, którzy chcieliby wejść w nowy rozdział życia w rytmie „Miłości w Zakopanem”.

Źródło: „pikio.pl”

Share