Sławomir ma bardzo ważny apel. Chodzi o życie jego i jego bliskich

Sławomir przerwał milczenie. Popularny gwiazdor disco-polo zdecydował się na emocjonalny apel, skierowany prosto do swoich fanów. Tak poważnych słów, ze strony artysty nikt się nie spodziewał. Chodzi o bezpieczeństwo jego, jego bliskich, ale także wszystkich miłośników talentu muzyka.

Sławomir jest postacią, która kojarzy się głównie z zabawnymi tekstami piosenek i wesołym usposobieniem. Znany z dobrego poczucia humoru muzyk postanowił wystosować poważny apel do swoich fanów. A wszystko z powodu stania się jedną z twarzy najnowszych kampanii Inspekcji Transportu Drogowego

.

Sławomir przestrzega fanów przed niebezpieczeństwem na drodze

Sławomir, tak jak i jego żona Kajra są bardzo wyczuleni na punkcie dbania o bezpieczne podróże. W obawie o swoich bliskich, a także własne bezpieczeństwo na drodze w trakcie koncertowania po całej Polsce, muzyk postanowił zaapelować do swoich fanów, aby i ci uważali na drodze i przestrzegali przepisów ruchu drogowego oraz dbali o swoje samochody.

– Ważne jest, żeby wysypiać się przed trasą. Dbajmy o nasze kochane samochody, tak jak my dbamy o naszego golfa. Nawet jeśli mamy starsze samochody, dbajmy o nie, żeby krokodyle się nas „nie czepiały” – powiedział Sławomir.

W jego słowach wtórowała mu żona – Kajra, która zaznaczyła, że pomimo poprawiającej się pogody, kierowcy nadal powinni uważać na to, co się dzieje na drodze.

– Pamiętajcie, że przyszła wiosna. Piękna pogoda, piękne słońce, więc im bardziej jest słonecznie za oknem, tym bardziej noga z gazu – zaapelowała żona i wokalistka zespołu Sławomira.

Kajra i Sławomira mają „świętą zasadę” na drodze

Fani Sławomira zdają sobie sprawę, że muzyk porusza się starym, ponad 20-letnim Volkswagenem. Pomimo tak dużego wieku i tysięcy kilometrów na liczniku, kultowy pojazd muzyka jest zachowany w bardzo dobrym stanie, a sam wokalista jak najbardziej stara się troszczyć o bezpieczeństwo swoje i wszystkich uczestników ruchu na drodze.

Jak sam podkreślał w nagraniu promującym najnowszą kampanie Inspekcji Transportu Drogowego, są zasady za kółkiem, których nigdy nie łamie, a które są całkowicie elementarne.

– Muszę się przyznać, że mam świętą zasadę. To linia ciągła, naprawdę malują ją mądrzy ludzie i warto jej przestrzegać – powiedział wykonawca muzyczny.

Źródło: pikio.pl

Share