Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry nie jest ojcem dziecka Meghan Markle

Rodzina królewska znów znalazła się pod ostrzałem dziennikarzy. Według najnowszych wiadomości płynących z zagranicznych mediów, książę Harry nie może tytułować się ojcem księcia Archiego. Według ustaleń prasy, prawdziwym tatą dziecka pary książęcej Sussexu jest zupełnie inny mężczyzna.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii od kilku dni jest na ustach całego świata. Długo wyczekiwane narodziny księcia Archiego, czyli syna Meghan Markle i Harry’ego był prawdziwą sensacją ostatnich dni. Według ustaleń mediów to jednak nie syn księżnej Diany jest ojcem małego chłopca. Miały na to wskazywać rutynowe testy DNA, przeprowadzone po porodzie chłopca.

.

Rodzina królewska pod ostrzałem mediów. Niejasności wokół narodzin Archiego

Gdy mały Archie przychodził na świat, jego ojciec tuż przed kamerami BBC opowiadał o wielkim szczęściu, jakie go spotkało. Jak sam wtedy mówił, jest bardzo szczęśliwy i przejęty tym, że doczekał się swojego synka.

– To najbardziej niesamowite doświadczenie, jakie mógłbym sobie kiedykolwiek wymarzyć – mówił 6 maja książę.

Jak się jednak okazuje, wielka radość księcia Susseksu może być całkowicie niczym nieuzasadniona. Na jaw wyszło, że Harry mógł być zdradzony przez Meghan i nie jest ojcem dziecka, którego narodziny były wyczekiwane przez cały świat. Miały to potwierdzić rutynowe badania DNA, które miały zaprzeczyć, by to właśnie syn Diany i księcia Karola był ojcem nowo narodzonego dziecka.

Szokujące ustalenia gazet elektryzują Wielką Brytanię

Pierwsi na trop sensacji wpadli dziennikarze „Globe”, którzy dotarli do znajomego Harry’ego. Miał on opowiedzieć o tym, co się wydarzyło na królewskim dworze. Książę Sussex, myśląc, że jest ojcem swojego dziecka, wpadł w prawdziwy szał, kiedy lekarz przekazał mu niepokojącą informację.

– Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili – podaje źródło “Globe”.

Gazety zastanawiają się, czy doniesienia płynące z pałacu Buckingham są w ogóle prawdziwe. Niektóre z mediów podejrzewają, że para książęca Sussex padła ofiarą żartu z ręki personelu lekarskiego, mającego nie przepadać za księżną Meghan.

Z drugiej strony, nie wiadomo, kim miałby być ojciec Archiego, gdyż w ciągu ostatnich miesięcy przed ciążą eks-gwiazda Hollywood widywana była głównie w otoczeniu Harry’ego. Sam pałac królewski odmówił komentarza w sprawie, a znajomi pary mówią, że ustalenia mediów są zwykłymi plotkami.

źródło: pikio.pl

Share