Siwiec w ogniu krytyki. Za co tym razem

Natalia Siwiec po raz kolejny kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tum razem internautom nie spodobało się zdjęcie, które opublikowała w Internecie. Modelka spędza ferie w polskich górach. W social mediach na bieżąco publikuje zfotografie z tego wyjazdu. Pod ostatnim postem na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych uwag pod jej adresem. Co nie spodobało sie internautom?

Natalia Siwiec Instagram

 

Kariera medialna Natalii Siwiec rozpoczęła się nieoczekiwanie. Została sfotografowana na trybunach stadionu podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Szybko okrzyknięto ją mianem „Miss Euro 2012”. Jej kariera rozwija się nieprzerwanie już siódmy rok.

Jeszcze kilka lat temu Siwiec wyglądała zupełnie inaczej. Modelka nigdy nie ukrywała, że zdarzało jej się korzystać z usług medycyny estetycznej, a także chirurgii plastycznej. Reakcje internautów pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie wskazują na to, że 35-latka przesadziła z ilością wypełniacza w… ustach.

Celebrytka pochwaliła się na swoim profilu, zdjęciem z wypoczynku w Tatrach. Na fotografii internauci widzą przede wszystkim jej ogromne usta.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#GforLife #tatry #grzaniec

Публикация от N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

„Co się stało z ustami?”; „Chyba ktoś je pogryzł”; „Najpierw usta, potem reszta”; „to już wiemy skąd te popuchnięte usta od pogryzionych kubków”, „Nie rozumiem czemu ładne dziewczyny się tak oszpecają po prostu” – krytykują internauci (pisownia oryginalna).

„No to chyba mamy coś wspólnego. Najpierw usta, potem reszta” – odpowiedziała Siwiec jednej z internautek.

Widać, że Natalia z dystansem podchodzi do krytycznych komentarzy. Przez wiele lat pracy w show-biznesie przywykła do hejtu i negatywnych opinii. Uznała, że jej usta to jej sprawa i robi z nimi to co chce.

Zgadzacie się z nią?

Siwiec wypina się w bikini. „Co ona ma na pupie?”

Jaką mamą jest Natalia Siwiec? Co za wyznanie!

źródło: fakt.pl

Share