"DDTVN" Anna Kalczyńska współprowadzi od 2014 roku. Przez wiele lat pracy w stacji TVN  zdobyła rzesze wiernych widzów.

Dziennikarka obserwowana jest w mediach społecznościowych przez tysiące fanów, którym teraz pochwaliła się swoim mieszkaniem na Instagramie. Zdjęcia wywołały spore poruszenie. Fani są zachwyceni gustem gwiazdy i luksusową aranżacją wnętrz.

Anna Kalczyńska od lat pracuje w telewizji. Dziennikarka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem, które poruszyło wielu internautów.

Widać na nim, jak leży na kanapie, a  opatrzyła je opisem związanym z niczym innym, jak relaksem i wypoczynkiem.

- Me time. Kiedy pracujesz nieregularnie i twój wolny dzień wypada w piątek. Dobrego weekendu! Wypoczywajcie, Kochani, jako i ja wypoczywam (na zapas) - podpisała swoje zdjęcie Anna Kalczyńska.

Jak donosi serwis pikio.pl - Największą uwagę internautów zwróciło jednak tło na opublikowanej fotografii. Widać na nim fragment mieszkania gwiazdy, urządzonego w bardzo eleganckim i nowoczesnym stylu.

Fani zobaczyli fragment białej kuchni oraz przedpokoju z drewnianymi schodami. Widok dopełnia kawałek salonu z ciemnym parkietem i kanapą w delikatny, kwiatowy wzór. Dziennikarka w piętrowym, pięknym domu mieszka wraz z mężem, Maciejem Maciejewskim oraz trójką dzieci. Internauci są przekonani, że reszta przestrzeni wygląda równie zjawiskowo.

Pod zdjęciem pojawiło się bardzo dużo komentarzy, większość internautów jest zachwycona świetnym gustem kobiety. Gratulują jej pięknego mieszkania i życzą miłego wypoczynku.

- Miłego wypoczynku życzę. Piękne wnętrza - napisała jest za użytkowniczek Instagrama.

- Piękne wnętrze. Przynajmniej widoczny na zdjęciu fragment. Pozdrawiam - dodała kolejna.

Jak informował portal Życie:  MICHAŁ SZPAK ZREZYGNOWAŁ Z WYSTĘPÓW W TVP. JUŻ WIADOMO, W JAKIEJ STACJI GO TERAZ ZOBACZYMY

Przypomnij sobie o… CZY TO PIERWSZA WPADKA VIKI GABOR. MŁODA CELEBRYTKA ZASZALAŁA W STYLIZACJI

Portal Życie pisał również o… ZA MIESIĄC ZMIENIĄ SIĘ NAZWY PONAD 20 MIEJSCOWOŚCI. CZY TO OZNACZA WYMIANĘ DOKUMENTÓW