Michał Wiśniewski nie jest w stanie wyjść na prostą. Piosenkarz, który już dawno skarżył się na problemy finansowe, jest winny swoim dłużnikom wprost niewyobrażalną kwotę, a problemy z płynnością finansową ma także jego była partnerka.

Sytuacja jest bardzo skomplikowana, a fani zastanawiają się, skąd artysta weźmie pieniądze, skoro nadal uwielbia żyć w przepychu.

Według danych Michał Wiśniewski jest winny 2 mln 127 tysięcy złotych z racji zaciągniętego kredytu na zakup mieszkania o powierzchni 64 metrów kwadratowych w Warszawie.

Piosenkarz ma nie spłacać kredytów, a od 2017 roku spłacił wyłącznie 600 tysięcy złotych. Sam Wiśniewski co prawda opowiada w mediach o swoim bankructwie i wielkich pieniądzach, jakie wydał, ale nie sprawia wrażenia, jakby tego żałował. Po dziś dzień prowadzi luksusowy tryb życia, choć jak sam mówi, i tak bardziej szanuje pieniądze.

Opanowałem się dopiero w momencie, kiedy rzeczywiście nie było na chleb. Wtedy zacząłem szanować pieniądze. One generalnie nie są ważne, ale to jak w tym przysłowiu: „pieniądze szczęścia nie dają, ale wszystko bez pieniędzy to…”. Dzięki pieniądzom możesz coś tam sobie realizować.

Żeby była jasność, ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce. To jest zawsze bardziej pytanie, jak żyjesz - mówił piosenkarz.

Jak donosi serwis pikio.pl - Problemy z pieniędzmi ma także Dominika Tajner-Wiśniewska. Celebrytka jest podejrzewana o wyłudzenie pożyczki ze SKOK Wołomin o wartości jednego miliona złotych.

Sama co prawda nie przyznaje się do winy, ale pikanterii dodaje fakt, że w czasie, kiedy miała wziąć pieniądze, jej partner reklamował ów bank, zapewniając o dobrych pożyczkach, jakie można dostać od tej instytucji finansowej.

Jak widać, Michał Wiśniewski i jego partnerka mają naprawdę duże problemy i muszą przemyśleć, co zrobić, aby znowu odzyskać płynność finansową i nie przejmować się wierzycielami.

Przypomnij sobie o… TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Polecamy także: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

"Życie" pisało również...ZNANA GWIAZDA NIE WYTRZYMAŁA OGROMNEJ PRESJI. ZNALEZIONO JĄ W JEJ WŁASNYM DOMU