„Rozmiar ma znaczenie”. Anna Starmach twierdzi, że inni też miewają podobne problemy.

Anna Starmach prowadzi profil w mediach społecznościowych, ale najczęściej chwali się tam nowymi przepisami. Niekiedy jednak dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, przedstawiając przy tym zabawne anegdoty. Tak było i w tym przypadku, kiedy opowiedziała o prezencie kupionym córce.

„Kupując dziecku piłkę, zwróć uwagę na wymiary określone na opakowaniu! Może się okazać, że piłka jest większa od dziecka”– napisała Anna Starmach na Instagramie. Dołączyła do niego hashtag „rozmiar ma znaczenie” oraz zdjęcie piłki w kształcie arbuza, która na pewno jest większa od jej dziecka. Córka jurorki „MasterChefa” przyszła na świat niemal rok temu.

Inni też miewają podobne problemy

Post Starmach doczekał się już niemal 9 tys. polubień. Część internautów zaczęła dzielić się swoimi doświadczeniami. „Synowi kupiłam kiedyś mały basen, chciałam taki żeby 5 latek wszedł. W domu po otwarciu doznałam szoku, to nawet basenem bym nie nazwała. Mimo że na obrazku wydawał się bardzo fajny” – napisała jedna z komentujących. „A kiedy kupujesz dziecku na dzień taty zestaw z koszulka do samodzielnego ozdobienia sprawdź czy koszulka nie jest w rozmiarze 130” – dodał ktoś inny.

„Moja mama kupiła te samą. I okazała się większą niż mój chrześniak” – czytamy w kolejnym komentarzu. „Miałam tak z latawcem dla córki tylko ze w odwrotna stronę. Jak wyjęliśmy z pudełka okazał się mniejszy niż kartka A4. Nawet moje 4 letnie dziecko się uśmiało” – napisała jedna z użytkowniczek.

Źródło: WPROST.pl / Instagram

Share