Rossmann odpala hitową promocję. Co możemy zakupić ?

Rossmann stara się stać jak największym sprzymierzeńcem swoich konsumentek. Nic zatem dziwnego, że co jakiś czas pojawiają się nowe promocje, a jedna zdaje się być jeszcze lepsza od poprzedniej. Już niebawem popularna drogeria wystartuje z kolejną.

Rossmann za kilka dni wcieli w życie promocję, która w każdym punkcie sklepu zgromadzi dziesiątki kobiet. Panie zainteresowane ofertą nie tylko powinny się spieszyć, nim półki zostaną puste, ale przede wszystkim muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem czas oczekiwania w kolejce może być bardzo długi. Pojawiły się pierwsze informacje na temat tego, co konsumentki będą mogły zakupić. Finalny koszt zakupów może odbierać mowę.

Rossmann odpala hitową promocję. Klientki oszaleją

Już 21 sierpnia w popularnej drogerii pojawi się promocja 2+2 gratis, która będzie nosić nazwę: „Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa”. Nie trudno się domyślić, że w promocyjnej ofercie będą znajdować się produkty do pielęgnacji wielu partii ciała.

Lato po woli dobiega końca, a skóra i włosy zapewne będą wymagać odpowiedniej regeneracji po tygodniach spędzonych na słońcu. Rossmann zatem nie mógł trafić lepiej, bo przy promocji kupując 4 produkty, płacimy jedynie za 2. Dzięki temu można stworzyć naprawdę pokaźne zapasy.

Co możemy zakupić podczas promocji?

Dokładne informacje na temat tego, jakie produkty zostaną objęte promocją 2+2 gratis, w przeciągu kilku najbliższych dni pojawią się na oficjalnej stronie sklepu Rossmann.

Na chwilę obecną wiadomo jednak, że będą to wszystkie (lub większość) produkty do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci. Na drogeryjnych półkach zostaną one specjalnie oznakowane, by klientki nie miały żadnych wątpliwości, które z nich mogą otrzymać za darmo. Szczegółowy regulamin w kwestii promocji również znajduje się na stronie i jak możemy się dowiedzieć, przy korzystaniu z oferty promocyjnej wystarczy podać 4 wybrane przez siebie produkty o różnym kodzie kreskowym. Cena zostanie naliczona tylko z dwóch.

źródło: pikio.pl

Share