Romantyczna sceneria pękła niczym bańka mydlana. Wesele, na którym pojawia się więcej niż jedna panna młoda, nie może skończyć się dobrze.

Wesele, na którym pojawia się więcej niż jedna panna młoda, nie może skończyć się dobrze. Gdy świeżo upieczony mąż miał pocałować swoją wybrankę, na salę wkroczyła ona. Romantyczna sceneria pękła niczym bańka mydlana. Tajemniczą kobietą okazała się była partnerka pana młodego, która była ubrana… w białą suknię ślubną.

.

Dzień zaślubin zamienił się w koszmar, gdy na salę wkroczyła ona. Ubrana w białą suknię ślubną najwyraźniej nie zamierzała przyjąć do wiadomości, że jej ukochany właśnie się ożenił z inną. Tajemniczą kobietą okazała się była partnerka pana młodego. Niecodzienne sceny wydarzyły się na weselu w Chinach. Koszmarny incydent zarejestrowały kamery.

Weselną zabawę przerwało wtargnięcie byłej partnerki świeżo upieczonego męża. Na nagraniu widać, jak kobieta chwyta za rękę pana młodego i próbuje go przyciągnąć do siebie. Gdy to nie przynosi oczekiwanego skutku, pada przed nim na kolana i – łkając – prosi o to, by mężczyzna nie odchodził. – To była moja wina – przyznaje. Cała sytuacja jest co najmniej niezręczna ze względu na to, że wszystkiemu przyglądają się nie tylko goście, ale i obecna panna młoda, która jest przerażona.

– Mamy tu nieoczekiwaną sytuację – powiedział wodzirej. – Może to jest rzeczywiście miłość – dodał. Zdenerwowana żenującym dramatem panna młoda w końcu opuściła salę. Za nią wybiegł mąż.

Film z wesela, na które szturmem weszła druga panna młoda, stał się w sieci viralem.

„Daily Mail” podało, że była partnerka pana młodego wtargnęła na wesele z zamiarem przerwania wielkiego dnia pary i odzyskania ukochanego. Dawni kochankowie mieli się rozstać ze względu na różnice charakterów.

źródło: fakt.pl

Share