Roksana Węgiel wpadła przypadkiem na Edytę Górniak. Reakcja estradowej diwy? Może was zaskoczyć

Roksana Węgiel wpadła przypadkiem na swoja mentorkę z programu „The Voice Kids”, Edytę Górniak. Sytuacja miała miejsce w Sopocie, a reakcja estradowej diwy na całą sytuację może was zaskoczyć.

Roksana Węgiel to obecnie największa gwiazda młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Niedawno młoda celebrytka przypadkiem wpadła na Edytę Górniak w Sopocie. Warto przypomnieć, że polska diwa była mentorką młodej wokalistki podczas jej udziału w programie „The Voice Kids”.

Roksana Węgiel o Edycie Górniak

Roksana Węgiel w wielu wywiadach mówiła o tym, jak wiele zawdzięcza Edycie Górniak. W końcu to również dzięki jej radom młoda wokalistka zwyciężyła w programie TVP „The Voice Kids”. Nastoletnia gwiazda przyznała jednak, że nie utrzymuje kontaktu ze swoją mentorką.

Ostatnio podczas przygotowań do tegorocznego festiwalu w Sopocie, wokalistki wpadły przypadkiem na siebie. Całe spotkanie zostało uwiecznione i pokazuje ono, jakie są stosunki między Roksaną a Edytą.

Relacje między wokalistkami

Gwiazdy przyjechały do Sopotu z okazji kolejnej edycji muzycznego festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019. Przypadkiem doszło do spotkania obu wokalistek. Roksana Węgiel poznała swoją idolkę gdy miała 12 lat i zgłosiła się do programu TVP „The Voice Kids”, który zwyciężyła, również dzięki mentorskim radom Edyty Górniak.

Teraz 14-latka robi na polskim rynku oszałamiającą karierę i niedawno wydała swój debiutancki album. Nagle staje się konkurencją dla wielkiej polskiej diwy, która być może w przyszłości zajmie jej miejsce. Przypadkowe spotkanie w Sopocie, które zostało uchwycone przez reportera „Portalu Gwiazd”, odbyło się jednak w wyjątkowo serdecznej atmosferze. Polska diwa przystanęła i przywitała się z młodszą koleżanką po fachu. Wokalistki również zamieniły ze sobą parę słów. Być może nie było między nimi przesadniej czułości, ale widać, że między Roksaną Węgiel a Edytą Górniak występuje sympatyczna relacja.

Wiele osób uważa Edytę Górniak za osobę, która jest dość egocentryczna i zadufana w sobie, co w sumie nie dziwi biorąc pod uwagę jej status wielkiej polskiej diwy. Wygląda jednak na to, że wokalistka potrafi docenić sukces młodszej piosenkarki i wspierać rozwój jej kariery bez zazdrości.

.

źródło: pikio.pl

Share