Roksana Węgiel pokazała się w towarzystwie policjantów. To niecodzienny widok nawet jak na tak wielką gwiazdę.

Roksana Węgiel nie często pokazuje się w towarzystwie mundurowych. Tym razem jednak nastolatka była otoczona przez policję. Niecodzienny widok wywołał wielkie poruszenie wśród jej fanów oraz świadków. Powody, dla których funkcjonariusze zainteresowali się 14-latką, są zaskakujące.

Roksana Węgiel rozpoczęła rok szkolny

14-letnia artystka wspólnie z innymi uczniami rozpoczęła nowy rok szkolny. Pojawiła się również w Zespole Szkół Katolickich imienia św. Jana Bosko w Sosnowcu. Na uroczystej inauguracji wokalistce towarzyszyli policjanci, którzy razem z Roxie spacerowali po przejściu dla pieszych. Nie chodziło jednak o ochronę młodej gwiazdy, lecz o promocję akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły”.

Piosenkarka była gościem specjalnym i wspólnie z policjantami pokazywała, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Apelowała do swoich kolegów, aby zawsze dokładnie rozglądali się przed przejściem na drugą stronę ulicy. Ponadto zwróciła uwagę, żeby nie korzystać ze smartfonów podczas przechodzenia przez jezdnię.

Piosenkarka dziękuje policji

Artystka podkreśliła, że bardzo lubi włączać się w akcje, które mają na celu zwrócić uwagę na bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu. Podziękowała również policji za zaangażowanie i organizację tego przedsięwzięcia. Uczniom bardzo spodobała się ta akcja. Chętnie robili sobie zdjęcia z Roxie. Ta akcja na pewno pomogła młodym osobom zrozumieć, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i jak wiele w tym temacie zależy od nas samych.

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Po zwycięstwie w The Voice Kids jej kariera nabrała szybkiego tempa. Jest również zwyciężczynią Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, dzięki czemu już wkrótce nasz kraj będzie gospodarzem tego wydarzenia. Jej piosenki stają się zawsze absolutnymi hitami, a sama Roksana gra wiele koncertów przez cały rok. Na pewno ciężko jest jej pogodzić życie gwiazdy z obowiązkami szkolnymi. Tym bardziej doceniamy fakt, iż młoda gwiazda znalazła czas na promowanie akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły”.

źródło: pikio.pl