Radwańska mocno o Żyle w TzG. „Będą iskry lecieć”

„Taniec z Gwiazdami” jest w tej edycji wyjątkowo emocjonującym i kontrowersyjnym programem. Wszystko z powodu Justyny Żyły, która w pierwszym odcinku nie popisała się umiejętnościami tanecznymi – czym spowodowała gorzką reakcję jurorów i w konsekwencji niskie oceny jej występu. Uczestnicy tanecznego show również nie szczędzą jej ostrych uwag. Ostatni komentarz Agnieszki Radwańskiej mógł ją mocno zaboleć.

„Taniec z Gwiazdami” to show, w którym z odcinka na odcinek przybywa kontrowersyjnych sytuacji. Związane są one głównie z postacią Justyny Żyły – celebrytki, której uczestnictwo w programie było dużym zaskoczeniem dla wszystkich mediów komentujących show-biznes.

.

Od dwóch odcinków możemy obserwować występy gwiazdy, które oceniane są przez jurorów wyjątkowo surowo. Po każdym występie otrzymuje ona niemal najniższe noty.

W programie utrzymuje się jednak, bo widzowie oddają na nią swoje głosy – pomimo tego, że w programie obiektywnie uczestniczą o wiele bardziej utalentowane osoby. Przykładem jest Agnieszka Radwańska, która w ostatnim wywiadzie odniosła się do występów Justyny Żyły.

„Taniec z Gwiazdami” szokuje. Jedna z uczestniczek postanowiła powiedzieć, co myśli

Jedną z ulubionych uczestniczek widzów programu jest Agnieszka Radwańska – tenisistka, która ogłosiła niedawno zakończenie swojej długiej i pełnej ogólnoświatowych sukcesów kariery.

Wielu zastanawiało się, jak była tenisistka poradzi sobie z nowym wyzwaniem. Ta od samego początku ciężko trenowała, aby pokazać się z jak najlepszej stron, co w efekcie przyniosło świetny rezultat : póki co jej średnia ocen jest raczej wysoka. Z odcinka na odcinek coraz wyższa.

Nic więc nie wskazuje na to, aby miała odpaść z programu szybko – w przeciwieństwie do Justyny Żyły, której uczestnictwo może zakończyć się w każdym momencie.

Wskazują na to bardzo ostre komentarze, które w ostatnim czasie usłyszała od jurorów. Szczególnie głośno było o wypowiedzi Ivony Pavlovic, która naprawdę brutalnie wypowiedziała się o jej tańcu w pierwszym odcinku.

Agnieszka Radwańska przyglądała się całej sytuacji. Wielu jej fanów zastanawiało się, jak ona sama podchodzi do sprawy Justyny Żyły. Postanowiła więc udzielić swojego komentarza w rozmowie z „Plotkiem”.

– Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. Trzeba być po prostu na to gotowym – powiedziała w udzielonym wywiadzie.

źródło: pikio.pl

Share