Pytanie na śniadanie” nieustannie żegna gwiazdy. Kolejna osoba wyrzucona z programu

Program „Pytanie na śniadanie” zapowiedział zmiany w obsadzie i konsekwentnie je realizuje. Dopiero co mówiono o zamianie prowadzących, a teraz pojawiły się informacje o kolejnej osobie. Takiej decyzji żaden widz nie mógł się spodziewać.

„Pytanie na śniadanie” nieustannie żegna gwiazdy, które gościły w studiu programu od wielu lat. Fani programu śniadaniowego nie mogą uwierzyć w każdą wiadomość o pożegnaniu kolejnego prowadzącego. W mediach społecznościowych pojawiły się oficjalne informacje o zwolnieniu kolejnej osoby, czego zupełnie nikt się nie spodziewał.

Kolejna osoba wyrzucona z programu „Pytanie na śniadanie”

Na Facebooku Katarzyny Adamiak-Sroczyńskiej pojawił się krótki wpis informacyjny. Możemy dowiedzieć się między innymi, że przebywająca obecnie na urlopie producentka programu otrzymała pismo z wypowiedzeniem. W ostatnich tygodniach mówiono o prowadzących, którzy żegnają się z śniadaniówką TVP, jednak nikt nie podejrzewał, że czystki dotkną nawet kogoś z produkcji. Sroczyńska skorzystała z okazji i w kilku słowach wspomniała okres swojej pracy.

– Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, że przestaje być producentem „Pytania na śniadanie”. Bardzo serdecznie dziękuję całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko, ale przede wszystkim prześcignąć konkurencje. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres. Nigdy nie zapomnę tego, co z Wami przeżyłam. Powodzenia. Jesteście najlepsi – napisała.

Konsekwentne zmiany w programie

O zmianach w obsadzie „PTŚ” media huczą już od jakiegoś czasu. Wiadomo, że „starzy” członkowie będą zastąpieni nowymi. Stacja swoje poczynania tłumaczyła telewidzami. Z przekazywanych informacji wynikało, że program dociera do coraz młodszych odbiorców, którzy w roli prowadzących chętniej oglądają popularniejszych celebrytów, o których obecnie jest głośno jest w show-biznesie.

O ile te tłumaczenia zdają się zgodne ze zwolnieniami osób, które od lat pojawiały się na ekranach śniadaniówki, o tyle internauci nie rozumieją, dlaczego wyrzucono kogoś z produkcji. Obserwatorzy Sroczyńskiej nie mogli uwierzyć w wiadomość, jaką im przekazała, co wyraźnie pokazali w komentarzach. Przyłączyli się bowiem do wspominania najciekawszych momentów z jej udziałem oraz jawnie wyrażali swój zawód w związku z decyzją stacji.

.

źródło: pikio.pl

Share