Przełom w relacjach Kukulskiej z bratem. Natalia zaskoczyła chyba nawet samego brata.

Relacje Natalii Kukulskiej (43 l.) z bratem Piotrem (30 l.) długo były bardzo napięte. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie, czym Natalia zaskoczyła chyba nawet samego brata.

.

Szkoda, że jej tata Jarosław Kukulski (†66 l.) nie może tego zobaczyć… Byłby szczęśliwy. Natalia Kukulska i jej przyrodni brat Piotr w końcu zakopali wojenny topór. Nie ma śladu po dawnych waśniach i sporach.

W domu wokalistki Piotr znowu jest mile widzianym gościem. Doskonale rozumie się z synem pani Natalii, Jaśkiem (18), który miał swój udział w pojednaniu mamy z wujkiem. Młodszy brat piosenkarki kilka lat temu wycofał się z życia publicznego, ale właśnie do niego wraca.

Nadal marzy o karierze rapera. Założył własny kanał na YouTubie i zaczął nagrywać piosenki. Pod koniec grudnia opublikował utwór „Nie mogę”, który zebrał pochlebne komentarze.

I zaczął pracę nad swoim pierwszym albumem. Być może ukaże się on jeszcze w tym roku. Piotr również jest jego producentem.

„Natalia nie ma nic przeciwko muzycznym pasjom Piotra. Czuje się siostrą odpowiedzialną za młodszego brata, gotową go wspierać. Nie wyklucza współpracy” – mówi osoba z otoczenia wokalistki.

O takich właśnie relacjach marzył ich ojciec. Dbał, by jego dzieci stały za sobą murem.

„Natalia już nigdy nie będzie sama” – cieszył się, gdy Piotr przyszedł na świat.

Życie napisało jednak inny scenariusz. Po śmierci ojca w 2010 r. w relacjach rodzeństwa powiało chłodem. Piotr chciał odnieść sukces jako raper, Natalia nie była tym pomysłem zachwycona.

.

„Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał” – tłumaczyła powody swej niechęci wokalistka.

Podzielała opinię ojca, że brat powinien skończyć studia na Akademii Leona Koźmińskiego i pracować jako menedżer. Piotr miał do niej o to żal. Nie potrafili się porozumieć. Zaledwie kilka miesięcy po śmierci ojca drogi rodzeństwa rozeszły się. Piotr zrezygnował też z muzyki. Wrócił na studia menedżerskie, w wolnym czasie dużo podróżował.

Nie utrzymywali kontaktu. Niespodziewanie kilka miesięcy temu nastąpił przełom.

„Piotr bardzo dojrzał. Zakochał się, ma dziewczynę. Zaczyna myśleć o założeniu rodziny. Na Natalii ta przemiana zrobiła ogromne wrażenie” – mówi informator gazety „Świat i Ludzie”.

Rodzeństwo odnowiło kontakt. Znowu potrafią być rodziną.

„Bracie – niech Ci się wiedzie… 30 to już nie przelewki” – napisała na Instagramie Natalia w dniu jego urodzin.

źródło: pomponik.pl

Share