Przedziwna decyzja TVP. Teleturniej Kurzajewskiego znika z anteny!

Show „The Wall. Wygraj marzenia” to program emitowany na antenie TVP. Prowadzącym jest Maciej Kurzajewski. Władze TVP podjęły decyzję o dalszych losach programu.

Jak się okazuje, program „The Wall. Wygraj marzenia” nie będzie już kontynuowany – trzeci sezon programu będzie zarazem ostatnim, nie zostaną nakręcone kolejne odcinki.

Skąd taka decyzja władz TVP? Stacja nie podaje powodu, ale prawdopodobnie decyzja ma związek z pogarszającymi się wynikami oglądalności show.

Zobacz także: DONALD TUSK TRACI CIERPLIWOŚĆ. „TO NIE JAKAŚ GŁUPIA GRA!”

Ostatni sezon programu „The Wall. Wygraj marzenia” trwał od września bieżącego roku. Emitowany był na antenie TVP2 w każdą niedzielę o godzinie 20:05. Poprzednie serie ukazywały się w TVP1. Jak się okazało, przeniesienie serialu źle wpłynęło na jego oglądalność.

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl ostatni sezon programu oglądało średnio 670 tys. widzów. To oznacza, że w stosunku do poprzedniej serii, która prezentowana była w zeszłym roku w TVP1, show straciło aż 579 tys. widzów.

Ostatni odcinek show pokazywany był na antenie Dwójki 6 października, w kolejne niedziele stacja będzie emitować powtórki programu.

Zobacz także: KOLEJNA GWIAZDA OPUŚCI JURORSKI SKŁAD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”

Dobra wiadomość dla fanów Macieja Kurzajewskiego jest taka, że wciąż mogą go oglądać na antenie TVP2 – w każdy piątek o godz. 20:45 w programie „Czar par”. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl reaktywowany program jest oglądany przez średnio 1,32 mln widzów – to duży sukces.

Oglądaliście program „The Wall. Wygraj marzenia”?

Źródło: „party.pl”

Share