Prezes Kaczyński pisze list do Polaków. Ujawniamy jego treść!

Jarosława Kaczyńskiego sporządził list z prośbą do wyborców – „Od Was zależy jaka będzie przyszłość Polski”

– „Proszę, byście wnosili własny wkład w to nasze wspólne zwycięstwo, w umożliwienie dalszego marszu ku polskiej wersji państwa dobrobytu” – pisze Jarosław Kaczyński w liście adresowanym do wyborców PiS.

Jak zaznacza, są dwie opcje wyborów – „Polska Plus” lub „Polska Minus”, i to od społeczności zależy jaka będzie przyszłość Polski.

Zobacz także: NIELETNIA UCZESTNICZKA „TOP MODEL” W CIĄŻY? MAMY KOMENTARZ NIKOLI!

Kaczyński zaznacza, że „Polska Plus” jest tworzona przez PiS i obóz Zjednoczonej Prawicy. Ich celem jest przekształcenie Polski w państwo dobrobytu. Co więcej, wszyscy polscy obywatele, niezależenie od miejsca urodzenia czy pochodzenia, będą mieli zagwarantowany wysoki poziomu życia.

Wspomniana wyżej „Polska Minus”, bierze się pod uwagę tylko interesy wybranych środowisk i dzieli Polaków na „lepszych” i „gorszych”.

Zobacz także: MARTA KACZYŃSKA WYPROWADZIŁA SIĘ OD MĘŻA! I OBAWIA SIĘ O JEGO KONTAKTY Z DZIEĆMI!

Jarosław Kaczyński ostrzega obywateli i tym samym mobilizuje udać się na wybory parlamentarne i zagłosować.

– „A zatem, Szanowni Państwo, chciałbym prosić Was wszystkich i każdego z osobna, byście na tyle, na ile jest to możliwe, niezależnie od tego, czy jesteście członkami czy też sympatykami Prawa i Sprawiedliwości, do ostatnich chwil kampanii brali w niej udział, byście wnosili własny wkład w to nasze wspólne zwycięstwo, w umożliwienie dalszego marszu ku polskiej wersji państwa dobrobytu” – pisze Kaczyński.

.

.

.

źródło: „wiadomosci.onet.pl”

Share