Żona Wiśniewskiego przechodziła kryzys małżeński. Niedawno ogłosiła, że rozstaje się z liderem zespołu „Ich Troje”, a pozew rozwodowy trafił już do sądu. Wiadomość ta wstrząsnęła opinią publiczną. Dominika Tajner-Wiśniewska wydawała się zszokowana takim biegiem zdarzeń. Okazuje się, że nie podzieliła się wszystkim z mediami. Przedstawiamy prawdziwe powody rozwodu, które są zatrważające.

Dominika Tajner, czwarta żona Wiśniewskiego

Córka trenera skoczków wyszła za Michała 30 czerwca w 2012 roku. Była czwartą żoną wokalisty „Ich Troje” i każdy myślał, że już ostatnią. Zresztą sam muzyk zapewniał w mediach o trwałości i sile tego związku.

– Jestem pewien, że chce się przy niej zestarzeć. Oczywiście to zależy też od Dominiki, bo nie wiem czy ze mną wytrzyma – opowiadał Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Córce prezesa PZN, Apoloniusza Tajnera, nie przeszkadzał też fakt, że Michał miał już trzy żony i problemy finansowe. Nadal bardzo go kocha i wierzyła w stałość oraz moc ich związku. Wiśniewski miesiącami obnosił się ze swoimi uczuciami publicznie, dlatego też dla większości osób jego niekonsekwencja i decyzja o rozwodzie jest niezrozumiała.

– Wiem na pewno, że to jest facet, z którym chcę się zestarzeć. Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam żadnych obaw – mówiła Dominika Tajner-Wiśniewska jeszcze niedawno.

Wszystko zaczęło się od występu Dominiki w jednym z najpopularniejszych show telewizyjnych w Polsce „Taniec z gwiazdami”. Mimo, że nie wygrała programu to była jedną z najbardziej popularnych uczestniczek show, ale to ze względu na kontrowersje wynikające z przedostania się do mediów szokujących informacji z jej życia prywatnego.

Nieoficjalnie mówiło się, że powodem dla którego Michał Wiśniewski nagle złożył papiery rozwodowe był konflikt pomiędzy małżonkami dotyczący partnera do tańca Dominiki. Według Michała, relacja jego żony z tancerzem była zbyt bliska.

Żona Wiśniewskiego poinformowała na swoim Facebooku o zakończeniu małżeństwa. Rozstanie pary miało miejsce 12 marca, a Dominika wydawała się być mocno wstrząśnięta całą sytuacją. Jak donosi kolorowa prasa, Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy już w grudniu zeszłego roku, tylko z niewiadomych przyczyn nie dotarł on do adresatki.

Zastanawiać się można, co tym razem poszło nie tak. Żona Wiśniewskiego jest niezwykle atrakcyjną, inteligentną i zaradną kobietą. W ostatniej rozmowie z Faktem powiedziała, że wszystko spadło na Michała i to nie jest fair. Co miała na myśli? Czy są kwestie, o których nie poinformowała swoich fanów? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszej galerii.

Przyjaźń Tajner z Żyłą – żądne sławy

Justyna Żyła stała się niezwykle popularna w ostatnim czasie. Wszystko za sprawą jej głośnego rozwodu ze sławnym skoczkiem, Piotrem Żyłą. Dominika Tajner-Wiśniewska również pochodzi z tych samych okolic co aspirująca celebrytka. Kobiety wystąpiły razem z programie „Taniec z gwiazdami”, a teraz wzajemnie wspierają. Czy rozwód może jednoczyć?

– Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć – powiedziała Justyna Żyła w pomponik.pl.

Zazdrość o tancerza

Gdy żona Wiśniewskiego zaczęła swoją przygodę z tańcem w programie „Taniec z gwiazdami”, media aż huczały o zazdrości panującej w ich związku. Podobno Michał nie mógł tego znieść, że Dominika jest tak blisko fizycznie w trakcie treningów z Wojtkiem Jeschke.

– Michał nie ufa obu braciom. Obu uważa za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – donosi informator Faktu.

Kłócili się od dawna

Magazyn „Flesz” niedawno dotarł do informacji o konfliktach pary, które mają miejsce od dawna. Podobno często się kłócili i nie zgadzali w większości spraw. Najbardziej nasilone było to w okresie ich współpracy. Prawdopodobnie dlatego postanowili oddzielić pracę od życia prywatnego.

– Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najostrzej kłócili się, kiedy ona była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe – zrelacjonowała „Fleszowi” znajoma pary.

Brzemię problemów z przeszłości

Dla Dominiki i Michała ogromnym wyzwaniem było stworzenie nowej rodziny. Wokalista ma czworo dzieci z poprzednich związków, a córka trenera skoczków, syna. Podobno udawało im się to pogodzić i połączyć wszystko w jedną całość. Jednak nie wiadomo czy nie miało to wpływu na ich stosunki i relacje. Teraz syn Tajner niestety będzie musiał kolejny raz pogodzić się ze stratą, tym razem wujka Michała. Podobno chłopiec bardzo zżył się z muzykiem i najprawdopodobniej jest to dramat również dla niego.

– Dzieci zdają sobie sprawę z tego, co się wydarzyło. Między mną a moimi byłymi żonami emocje już opadły. Po tym wszystkim, co przeszliśmy, lepszych relacji nie mógłbym sobie wymarzyć. Cała czwórka dzieci zjeżdża się do mnie w jednym czasie.(…)Najbardziej cieszy nas, kiedy możemy być razem. Moje dzieci dobrze zintegrowały się z Maksem. Są dziś najlepszymi kumplami. Tworzymy patchwork pierwsza klasa – zapewniał Wiśniewski w wywiadzie dla „Vivy”.

Para ma duży problem finansowy, który będzie się za nim ciągnął jeszcze długo po rozwodzie.

4 miliony długu

Jak donosi „Fakt24”, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska zaciągnęli kilka lat temu kredyt w SKOK Wołomin. Kasa upadła w 2015 roku i mnóstwo osób straciło oszczędności i zasoby finansowe. Wszyscy pokrzywdzeni postanowili się zebrać i działać razem. Powstało Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała, które walczy o odzyskanie straconych pieniędzy.

Ponad dwa miliony długu

Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała poinformowało „Fakt24”, o kredycie zaciągniętym na mieszkanie przez Wiśniewskiego w 2006 roku. Wynosił on 2,8 mln zł, a muzyk spłacił jedynie 600 tys. i zaniechał tę sprawę. Odsetki rosną, a lider „Ich Troje” nie wydaje się tym przejmować.

– To kredyt w kategorii VIP. SKOK Wołomin upadł w 2014 roku. Gdy wokół kasy zrobiło się głośno, w maju 2018 roku na wniosek Wiśniewskiego sąd ogłosił jego upadłość konsumencką. Odsetki rosną, a Wiśniewski kredytu nie spłaca. Jest zadłużony na 2 miliony 127 tysięcy złotych – powiedzieli przedstawiciele stowarzyszenia

Tajner też ma długi?

Według Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała, Tajner wzięła w 2013 roku kredyt na milion złotych. Ten dług również nie jest spłacany.

– Mam teraz inne problemy na głowie niż komentowanie takich treści. Nigdy nie otrzymałam żadnych pieniędzy od SKOK – skomentowała sprawę Tajner.

Co przeważyło o rozstaniu pary?

Nie chciała faceta z długami?

Choć wielokrotnie Tajner mówiła, że problemy życiowe i finansowe Michała nie stanowią dla niej problemu, to dlaczego się rozstali? Prawdopodobnie był to jeden z powodów, który przeważył w tej sprawie.

źródło: pikio.pl