Planujesz urlop na jesień? Podpowiadamy, gdzie warto pojechać!

Przed niektórymi z nas jeszcze niewykorzystany urlop. Gdzie warto pojechać jesienią, gdy aura bywa tak kapryśna? Podpowiadamy!

Być może niewielu się spodziewało, że aby odpocząć nieco jesienią, wcale nie musimy płacić krocie za wakacje all inclusive w rajskim kurorcie. Polska ma wiele miejsc, które nie tylko zapierają dech swoim urokiem!

Na prowadzenie zdecydowanie wysuwają się Mikołajki. Mazurskie krajobrazy każdego dnia w roku są wyjątkowo piękne, jednak gdy liście na drzewach robią się nieco żółte, a zachodzące słońce znacznie wcześniej okala pobliskie pola, widok jest nie do opisania.

Do tego wszystkiego rześkie powietrze, dzięki któremu wypocznie nie tylko nasz umysł, ale również organizm.

Równie urokliwym miejscem wartym odwiedzenia jest Karpacz. Wszechobecne lasy w połączeniu z widokiem gór chyba każdemu się spodobają.

Dla tych, którzy preferują nieco aktywniejszą formę wypoczynku, idealnym rozwiązaniem będzie wejście na Śnieżkę.

Jeżeli jesteś miłośnikiem wszelakich aktywności, takich jak: spływy kajakowe, jazda konna, wycieczki rowerowe i wiele innych, koniecznie musisz udać się do Mrągowa.

Zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz szeroka baza turystyczna i wypoczynkowa, to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, par, czy tych, którzy preferują samotne wakacje.

Udanego wypoczynku!

Źródło: „pikio.pl”

Share