Piorunujące efekty diety Sekielskiego. Dziennikarz nagle schudł, najnowsze zdjęcie wyrywa z butów

Dieta może przynieść wielkie zmiany już po niedługim czasie stosowania. Tak też jest w przypadku dziennikarza, o którym w ostatnim czasie mówi cała Polska. Jego zdjęcia robią ogromne wrażenie.

Dieta jest wszechobecna w życiu polskich celebrytów. Znane osoby chcą zadbać o swoją sylwetkę, by później jak najlepiej prezentować się na ściankach. Jedną z takich właśnie osób jest Tomasz Sekielski, o którym w przeciągu ostatniego tygodnia jest niezwykle głośno.

Nie jest tajemnicą, że dziennikarz ma kilka nadprogramowych kilogramów, co może być znacznie widoczne na zdjęciach. 45-latek postanowił jednak zmienić coś w swoim życiu i wprowadzić dietę.

Dieta Sekielskiego szybko przyniosła efekty

Jeszcze w marcu dziennikarz zapowiedział, że zamierza przejść na dietę, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zapewne wszyscy wiedzą, że pierwsze efekty nie zawsze przychodzą łatwo i czasem trzeba na nie trochę poczekać. Sekielski jednak zupełnie nie musi się tym przejmować, ponieważ dieta, jaką stosuje, szybko dała pierwsze efekty.

Nie umknęło to oczywiście uwadze internautów, którzy zaczęli komentować jego ostatnio publikowane na Instagramie zdjęcia. Jednogłośnie stwierdzają, że po dziennikarzu wyraźnie widać zmianę sposobu odżywiania i ewidentnie już ubyło mu kilka kilogramów. Jedna z jego obserwatorek zauważyła to szczególnie na twarzy, przyznając, że jest ona wyraźnie szczuplejsza.

Tomasz Sekielski wypoczywa z żoną

To właśnie fotografia, do której pozował wraz z ukochaną żoną pokazała, jakie efekty dała niezwykła dieta. Przy okazji dziennikarz pochwalił się na Instagramie, że wśród natłoku obowiązków znalazł również czas na wypoczynek z Anią.

Nie wykluczone, że to właśnie Anna jest dla niego największą motywacją do wytrwania w diecie. Być może wspólnie eksplorują świat zdrowego odżywiania i cieszą się z rezultatów odchudzania.

.

źródło: pikio.pl

Share