Pękł podczas przemowy. Książę William powiedział całą prawdę o dniu kiedy serce Diany przestało bić.

Księżna Diana została w piękny sposób uhonorowana przez Williama podczas ostatniej publicznej przemowy księcia. Opowiedział całą prawdę o tragicznej śmierci matki. Jego wypowiedź była niezwykle emocjonalna i przejmująca.

Księżna Diana była postacią uwielbianą przez całe, brytyjskie społeczeństwo, które nadal opłakuje królową ludzkich serc. Niedawno, podczas niezwykle przejmującej przemowy, wspomniał o niej książę William. Powiedział całą prawdę o tragicznej śmierci swoje matki.

Księżna Diana uhonorowana przez syna

Księżna Diana została w piękny sposób uhonorowana przez syna, który podczas publicznej przemowy pękł i opowiedział prawdę o śmierci swojej matki. Wydarzenie to miało miejsce podczas oficjalnej wizyty księcia Williama w Nowej Zelandii.

Arystokrata spotkał się z lokalną społecznością w związku z tragicznym wydarzeniem z 15 marca, kiedy to na skutek ataku terrorystycznego zginęło 50 osób. To właśnie na miejscu zbrodni, w Christchurch, książę William wspominał ból, jaki czuł po śmierci matki w 1997 roku.

Książę William powiedział całą prawdę o śmierci matki

Książę William odwiedził Nową Zelandię, żeby wesprzeć lokalną społeczność muzułmańską, która padła ofiarą ataku, a także pokazać solidarność wobec rodzin osób, które zginęły. Brytyjski arystokrata, w celu dodania otuchy ludziom, zdobył się na intymne i bardzo osobiste wyznanie. Podczas przemowy odniósł się do swoich emocji po tragicznej śmierci swojej matki.

Księżna Diana zginęła niespodziewanie w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku. To wydarzenie wstrząsnęło całym brytyjskim społeczeństwem i z pewnością miało gigantyczny wpływ na 15-letniego w tym czasie Williama.

– Miałem powód, by zastanawiać się nad żalem, nagłym bólem i stratą w moim życiu. Zdałem sobie sprawę, że oczywiście żal może zmienić punkt widzenia, doznajesz szoku, smutku lub bólu, ale nie wierzę, że smutek zmienia to, kim jesteś – opowiedział o swoich refleksjach dotyczących śmierci i straty książę.

Jego świadectwo zrobiło ogromne wrażenie na zebranych. Rodziny ofiar najprawdopodobniej poczuły, że książę William naprawdę wie o czym mówi i potrafi się z nimi solidaryzować w związku z tym, że sam w swoim prywatnym życiu musiał zmierzyć się z tragedią.

źródło: pikio.pl

Share