Pawłowicz postanowiła dołożyć Tuskowi. „Swej polskości wielokrotnie zaprzeczył”

Krystyna Pawłowicz obiecała, że zrobi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Posłanka PiS jednak najwyraźniej nie może się oderwać od smartfona, tableta i komputera. Tuż przed północą w sobotę postanowiła wystosować apel do Donalda Tuska, po czym wdała się w dyskusję na temat „polskości” byłego polskiego premiera.

„D.TUSK,SKORO ‚PolskośćToNienormalność’, brał pan udział w OBALENIU rządu PL przez służby PRL,w UE jest pan reprezentantem Niemiec, porzucił pan urząd premiera PL dla fuchy zagranicznej,TO niech pan już zostawi tę znienawidzoną Polskę i nas w świętym spokoju” – napisała Krystyna Pawłowicz w swoistym, nie do podrobienia, stylu.

Pani poseł nie pozostała przy samym apelu do szefa Rady Europejskiej o pozostawienie Polski w spokoju. Oceniła przy tym „polskość” Tuska. Stwierdziła, że Polakiem jest on tylko „formalnie”. W rzeczywistości zaś – w ocenie Pawłowicz – Tusk jest wrogiem Polski i „swej polskości wielokrotnie zaprzeczył”.

W połowie grudnia Krystyna Pawłowicz poinformowała, że zbliża się jej polityczna emerytura i obiecała – w ramach kuracji zdrowotnej – przerwę w działalności internetowej. Szybko się jednak okazało, że pociąg do mediów społecznościowych jest zbyt silny.

źródło: natemat.pl

Share