Oto Łabędzia Grupa Taneczna. Występ ojców w szkole podstawowej to hit sieci

„Genialne”, „Szacunek za dystans”, „Wspaniali tatusiowie!”. Występ ojców w szkole podstawowej zachwycił Internautów, a nagranie z tego wydarzenia ma już tysiące udostępnień.

– Przedstawiamy wam balet, jakiego nikt jeszcze nie widział, w wykonaniu ŁABĘDZIEJ GRUPY TANECZNEJ. Występ odbył się podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – czytamy w opisie filmu na stronie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem (wieś w woj. kujawsko-pomorskim).

Występujący to rodzice uczniów szkoły. I chociaż nagranie udostępniono na profilu szkoły około 2 tygodnie temu, to dopiero teraz za sprawą komentarzy i udostępnień dociera do ludzi z całej Polski. A ci chwalą chęci i dystans tatusiów, którzy świetnie poradzili sobie z niełatwym układem. Zresztą… Zobaczcie sami!

Na profilu szkoły dostępny jest również drugi film, na którym zarejestrowano taniec w wykonaniu mam i babć uczniów. Jednak to panowie w białych kostiumach skradli serca Internautów, a pod nagraniem pojawiły się setki pozytywnych komentarzy.

źródło: mamadu.pl

Share