Ostatni odcinek „Rodzinki.pl” wywołał lawinę komentarzy w sieci. Co się stało w serialu?

W ostatnim odcinku popularnego serialu „Rodzinka.pl” pojawiła się scena, która wywołała ogromne kontrowersje. Postać grana przez Małgorzatę Kożuchowską karmiła swoją wnuczkę posłodzonym twarożkiem, wbrew protestom matki dziecka. Ta sytuacja została ostro skrytykowana przez dietetyczkę.

Natalia Boska, serialowa postać grana przez Kożuchowską, karmiła swoją maleńką wnuczkę twarożkiem, który dosłodziła do smaku. Kiedy zobaczyła to matka dziecka, grana przez Olgę Kalicką, natychmiast się sprzeciwiła podawaniu niemowlakowi cukru. Babcia nie widziała w tym nic złego.

Zobacz także: KOŻUCHOWSKA WRZUCIŁA NA INSTAGRAM ZDJĘCIE Z CZASÓW MŁODOŚCI, NA KTÓRYM SIEDZI OBOK AGATY KULESZY. BĘDZIESZ ZASKOCZONY

Działanie serialowej bohaterki spotkało się z ogromną krytyką fanów, którzy zwracali uwagę, że taka postawa jest niedopuszczalna. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy wiadomo jak bardzo negatywny wpływ na zdrowie ma cukier.

Sprawę postanowiła skomentować dietetyczka Joanna Dronka-Skrzypczak, która opublikowała post na Facebooku ze swoją opinią. Kobieta wyraziła negatywne zdanie na temat zachowania serialowej babci.

– Dzisiaj mignęła mi gdzieś reklama serialu „Rodzinka.pl” TVP. Jest tam motyw babci (Pani Kożuchowska), która chyba po tym jak została babcią upadła i mocno uderzyła się w głowę – napisała Dronka-Skrzypczak.

– Fajnie pokazana moim zdaniem reakcja mamy dziecka, wyrażająca dezaprobatę – kontynuowała dietetyczka. Która dodatkowo chciała wesprzeć rodziców, którzy nie godzą się na karmienie swoich dzieci cukrem.

Zobacz także: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NIE PRZESTAJE ZACHWYCAĆ SWOIM WYGLĄDEM. AKTORKA OCZAROWAŁA WSZYSTKICH SWOJĄ STYLIZACJĄ

– Nie, nie jesteście nienormalni, że nie dosładzacie wszystkiego. I nie, nie jesteście niewdzięczni i nienormalni, że prosicie dziadków o uszanowanie tej decyzji. To Wy jesteście po właściwej stronie – zdrowia Waszego dziecka! – apelowała Dronka-Skrzypczak.

"Rodzinka.pl" – Dobrze, że wina z babcią nie piłaś! – scena z odc. 270

Kiedy babcia przygotowuje przysmak dla swojej wnusi… 👶 Czy może zachować się inaczej niż babcia? ;)Skoro dzisiaj piątek, to my już teraz szykujemy się do niedzieli. "Rodzinka.pl"! Scena przedpremierowa na rozgrzewkę 🔥 Odcinek przedpremierowy w TVP VOD! 🎥https://vod.tvp.pl/

Gepostet von TVP VOD am Freitag, 4. Oktober 2019

Źródło: „ofeminin.pl”

Share