Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie

Oliwia Bieniuk od dłuższego czasu wzbudza spore zainteresowanie mediów. Ze świecą szukać jednak szukać jakichkolwiek informacji dotyczących stanu zdrowia nastolatki. Czy córka Anny Przybylskiej jest na coś chora?

Oliwia Bieniuk, mimo iż jest córką dwóch znanych person z polskiego showbiznesu (Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej), to niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego. Niedawno na swoim Instagramie publikowała informacje na temat wzięcia udziału w amatorskiej produkcji filmowej w szkolnym projekcie, ale poza tym niewiele o niej wiadomo.

Na próżno szukać także jakichkolwiek informacji dotyczących stanu jej zdrowia.

.

Oliwia Bieniuk chora? Media milczą

Jak się okazuje, powody braku informacji są znacznie bardziej trywialne, niż mogłoby się wydawać. Mediom nigdy nie udało się nawet uchwycić Oliwii Bieniuk, kiedy ta była choćby przeziębiona. Nigdy nie udokumentowano, sytuacji, w której nastolatka choćby kaszlała, czy kichała. Czyżby to była kwestia końskiego zdrowia?

Wynikać to z tego, ze prywatność córki Anny Przybylskiej jest świetnie chroniona . Odpowiada za to Jarosław Bieniuk, który nie chciałby, aby żadne informacje z życia córki wyciekły do mediów.

Dlatego też nastolatka może być spokojna – nawet jeśli faktycznie zachoruje, to może liczyć na spokój ze strony mediów i wsparcie kochającego ojca. Były piłkarz Lechii Gdańsk nie dopuściłby do tego, żeby jego córka stała się medialną sensację, z powodu zwyczajnego przeziębienia.

Oliwia Bieniuk nie musi się obawiać o swoją prywatność

Właściwie wciąż niewiele wiadomo na temat szczegółów z życia nastolatki. Media są zainteresowane jej osobą, ale mimo że chętnie pokazuje się na Instagramie czy w reklamach – nie zdradza zbyt wiele na swój temat. Bycie córką uwielbianej Anny Przybylskiej niesie za sobą to, że dziennikarze i fotoreporterzy zadowolą się każdym szczegółem, lecz ich również jest naprawdę niewiele.

Z powodu braku jakichkolwiek informacji na jej temat w mediach jakiś czas temu zapanowało duże zaniepokojenie, gdy Bieniuk od dłuższego czasu nic nie publikowała na Instagramie. Natomiast kiedy zamieściła zdjęcia w retro stylizacjach – szybko zaczęto doszukiwać się podobieństw do tragicznie zmarłej matki.

Obecnie jedyne, czym mogą posiłkować się media, to Instastory, nastolatki, które ta sporadycznie aktualizuje.

Źródło: pikio.pl

Share