Ola Jordan pokazała zdjęcie w ciąży! Tancerka wygląda cudownie

Ola Jordan, tancerka znana z „Tańca z gwiazdami”, niedługo zostanie mamą. Celebrytka poinformowała o swojej ciąży na początku września. W sieci opublikowała niedawno zdjęcie swojego ciążowego brzuszka. Tancerka wygląda pięknie i kwitnąco w odmiennym stanie.

Wierni fani „Tańca z gwiazdami” pamiętają Olę Jordan z jury programu, w którym zasiadała przez dwa sezony. Celebrytka zrezygnowała jednak z pracy w show, aby poświęcić się całkowicie macierzyństwu.

Tancerka chce mieć czas dla siebie i swojego partnera. Pragnie też się skupić na przygotowaniach do przyjścia na świat swojego pierwszego, wyczekiwanego dziecka, które ma się narodzić wiosną 2020 roku.

Jordan poinformowała o ciąży na okładce „Hello”. Tak pisała do fanów, zapraszając ich do czytania magazynu z jej udziałem.

– Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa, że mogę przekazać, że ja i James spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce do naszej rodziny dołączy mały urwis. Mamy mnóstwo miłości, którą chcemy się podzielić. Wiem, że James będzie najlepszym ojcem w historii – napisała tancerka.

Celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego ciążowego brzuszka. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda cudownie i kwitnąco, a ciąża wydaje się jej służyć.

https://www.instagram.com/p/B2lvbvBpta3/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Źródło: „jastrzabpost.pl”

Share