Nowy partner Mandaryny to „niezłe ciacho”. Wiśniewski przy nim jest pospolity

Michał Wiśniewski po tych zdjęciach z pewnością poczuł motywację, aby zrobić coś ze swoim ciałem. Partner Mandaryny pokazał, co skrywa pod swoją koszulą. Zupełnie zdeklasował lider Ich Troje.

Michał Wiśniewski musiał poczuć się zazdrosny gdy zobaczył te zdjęcia na profilu partnera swojej byłej żon. Mandaryna spotyka się teraz z Pawłem Wójcickim – przystojnym, a także niezwykle umięśnionym mężczyzną, który, jak twierdzi, jest spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Piosenkarka chętnie chwali się swoim związkiem w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie jest wyjątkowo gorące.

Michał Wiśniewski po tych zdjęciach chyba zacznie chodzić na siłownię

Paweł Wójcicki to partner Mandaryny, z którym artystka niestarzejącego się w Internecie hitu „Ev’ry night” spotyka się od jakiegoś czasu. Ostatnio tabloidy coraz częściej mówią o przystojnym mężczyźnie, bowiem sama wokalistka zaczęła pokazywać się u jego boku nieco częściej. Ostatnie zdjęcia były jednak dość grzeczne, a jej nowy partner był na nich ubrany.

Teraz jednak zdecydował się pokazać nieco więcej swojego ciała, które, zdaniem internautek, jest po prostu „boskie”.

Nowy partner Mandaryny to „niezłe ciacho”

Na zdjęciach, które zostały zrealizowane ponad miesiąc temu w Tsampika Beach, mogliśmy podziwiać Wójcika w samych kąpielówkach. Mężczyzna wyeksponował swoje wysportowane ciało, czym bardzo zainteresował wszystkie fanki Mandaryny. Internautki nie szczędziły komplementów.

– Niezłe ciacho – napisała jedna z użytkowniczek.

Po raz kolejny fanki były zachwycone, gdy zobaczyły Wójcickiego tym razem na placu boju w trakcie wyczerpujących zmagań. Ostatnio wziął udział w tak zwanym Armaggedonie, czyli biegu z przeszkodami, który zorganizowano w Lublinie. Fotograf uchwycił moment, gdy partner Mandaryny akurat napinał swój wielki biceps. To zrobiło wrażenie na kobietach.

– Jest moc. Przystojny mężczyzna – napisała jedna z fanek.

Piosenkarka chyba poczuła się nieco zazdrosna o swojego chłopaka, bo pod zdjęciem natychmiast zamieściła swój komentarz.

– Gratulacje, kochanie – czym dała znać zafascynowanym Wójcickim kobietom, że to ona jest tutaj najważniejsza.

.

.

.

źródło: pikio.pl

Share