Nowe informacje o rodzinie zaginionego Dawidka. To może być klucz do wyjaśnienia sprawy

Dziecko zaginęło wczoraj wieczorem. 5-letniego Dawidka poszukuje policja z całej Polski. Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa, ani co dokładnie się z nim stało. Dopiero teraz policja ujawniła nowe fakty, które rzucają na sprawę nowe światło. Być może pomogą one w znalezieniu malucha.

Dziecko najpierw zostało porwane, a następnie zaginęło bez śladu, o czym poinformowała matka chłopca. 5-latek został uprowadzony, co zupełnie przeraziło jego rodzinę, nikt jednak nie przypuszczał, że to dopiero początek przerażających zdarzeń. Najnowsze informacje w sprawie zaginięcia małego Dawidka są szokujące, lecz mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Dziecko zaginęło wczoraj wieczorem. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy znają miejsce pobytu 5-latka

Chłopiec został porwany przez swojego ojca, który jest obywatelem Rosji. Matka porzuciła go, bo znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. W pewnym momencie coś pękło w ojcu 5-latka i przyjechał do Polski, aby zabrać dziecko.

Z niewiadomych przyczyn mężczyzna w połowie drogi zatrzymał samochód, a chwilę później popełnił samobójstwo skacząc pod pędzący pociąg. Na miejscu nie odnaleziono jednak ciała 5-latka, więc policja uznaje, że nadal jest żywy i może przebywać praktycznie wszędzie – zarówno na terenie Polski, jak i niewykluczone, że w Rosji. Dlatego jego poszukiwaniem zajmują się także policjanci zza wschodniej granicy.

– Samochód, którym ojciec z dzieckiem mieli się poruszać odnaleziono na terenie Grodziska Mazowieckiego. To szara Skoda Fabia. Zebrane informacje wskazują, że mężczyzna targnął się na swoje życie. W miejscu tego tragicznego zdarzenia nie było dziecka – poinformowała na Twitterze warszawska policja.

Jak podaje „Planeta”, zanim mężczyzna popełnił samobójstwo wysłał tajemniczego sms-a do swojej byłej, z którą był w trakcie separacji. Choć jego treść nie została opublikowana, może on być kluczem do rozwiązania całej sprawy.

Policja prosi o kontakt

Wszelkie wiadomości mogące pomóc w odnalezieniu 5-latka policja prosi zgłaszać pod specjalny numer 22 755-60-10, a także 112. Każdy, kto rozpoznaje na zdjęciu chłopca i widział go w ciągu ostatnich kilku godzin lub od chwili jego zaginięcia, proszony jest o kontakt z odpowiednimi służbami.

– Policjanci z Grodziska Maz. poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. Wczoraj ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Późnym wieczorem policjanci dostali zgłoszenie, że mężczyzna nie żyje. Nie znane jest miejsce pobytu dziecka – brzmiał komunikat policji z 10 lipca.

,

źródło: pikio.pl

Share