Niewidomy piosenkarz wygrał „Mam talent”. Jego śpiew wyciska łzy z oczu! [WIDEO]

Program „Mam talent” cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Udział w show okazał się przepustką do sławy dla wielu zdolnych osób. Ten uczestnik amerykańskiej wersji programu zapisze się na pewno na kartach historii telewizji. 23 – letni niewidomy piosenkarz zdobył serca wszystkich, a jego występy doprowadzają do łez wzruszenia.

Nowym wygranym „Mam talent” w Stanach Zjednoczonych został 23 – letni Kodi Lee. Mężczyzna, który jest niewidomy od urodzenia, może się pochwalić niesamowitym talentem muzycznym.

Lee jest pianistą i piosenkarzem. Młody muzyk swoimi wystąpieniami już od początku sezonu show zdobył przychylność i ogromne zainteresowanie jury oraz widzów. Każdy jego występ wzbudzał ogromne emocje i wzruszenia. Talent muzyka po prostu zwala z nóg.

Chociaż przez większość odcinków zakładano, że to właśnie on zostanie zwycięzcą, to ogromne emocje otaczały piosenkarza do samego finału. W ostatnim odcinku Lee wystąpił u boku ikony muzyki – Leony Lewis i zaśpiewał z nią „You Are The Reason” z repertuaru Caluma Scotta.

Ich wspólny występ był niesamowity. Zarówno fani, jak i jury byli pod ogromnym wrażeniem. Nagranie utworu zaśpiewanego przez Lee i Leony Lewis jest też ogromnym hitem w sieci.

Jak można się było spodziewać, niewidomy muzyk wygrał show. Po ogłoszeniu wyników wbiegł na scenę wraz z mamą i podziękował gorąco za wsparcie, jakie otrzymywał.

– Bardzo dziękuję za całe wsparcie w trakcie tego programu. Zapamiętam ten moment do końca życia – powiedział Kodi.

Źródłó: „pikio.pl”

Share