Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie

Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych zachowań i oburzających wypowiedzi. Chyba każdy pamięta jeszcze jej spór z Jurkiem Owsiakiem, który zakończył się w sądzie. Organizator Pol’and’Rock postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zachwycił internautów.

Krystyna Pawłowicz należy do osób, które bardzo łatwo wpadają w gniew. Często zdarza się, że posłanka najpierw da się ponieść negatywnym emocjom, a dopiero później zastanawia się nad sensem własnych reakcji. Dotkliwie odczuł to Jurek Owsiak, który musiał walczyć z nią w sądzie. Niedawno upublicznił niezwykłe oświadczenie skierowane do posłanki.

.

Krystyna Pawłowicz często daje się ponieść emocjom. Nie odpuściła nawet Owsiakowi

Skłonność Krystyny Pawłowicz do ulegania emocjom i powierzchownemu traktowaniu spraw ciągle daje o sobie znać. Doskonale obrazuje to przykład sytuacji z okresu Wielkanocy, gdy ambasador Stanów Zjednoczonych złożyła życzenia z okazji żydowskiego święta, o którym polska polityk nie miała pojęcia. Oskarżyła wtedy Georgette Mosbacher o prowokację, wykazując się ignorancją.

Podobnie wyglądała sprawa dotycząca Jurka Owsiaka i facebookowego fanpage’a. Chodzi o stronę „Ruch na rzecz wy*********a Krystyny Pawłowicz w kosmos”, którą organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciał usunąć z mediów społecznościowych. Posłanka jednak opacznie zrozumiała całą sytuację i oskarżyła go o prowadzenie tej strony. Strony konfliktu nie mogły się porozumieć, a afera znalazła swój finał w sądzie.

Jurek Owsiak postanowił po raz kolejny odnieść się do tych zdarzeń w swoim poście na . To, co napisał, wzbudziło zachwyt wśród internautów. Nie mogą się doczekać reakcji adresatki tych słów.

Jurek Owsiak wydał oficjalne oświadczenie skierowane do posłanki PiS. Internauci są zachwyceni

Jurek Owsiak zaproponował swojej przeciwniczce w sądzie tak zwaną fajkę pokoju. Przekazał słowa, jakie prawdziwy twórca „Ruchu…” napisał do niego w prywatnej wiadomości. Krystyna Pawłowicz może być bardzo zaskoczona.

Autor kontrowersyjnego fanpage’a przeprosił za całe zamieszanie, jakie spowodował i przyznał, że nikt poza nim nie miał wpływu na treści, jakie się na nim pojawiały. Postanowił tez usunąć stronę z Facebooka.

– Zaznaczam – twórcy osobiście nie znam. Natomiast po tym jego oświadczeniu, jak sama Pani widzi, kilka wytoczonych przez Panią spraw, tak karnych jak cywilnych, runęło. Jest tak, jak mówiłem również w sądzie – nie ja ten Ruch stworzyłem i nie mam z nim nic wspólnego. Dlatego proponuję Pani fajkę pokoju, aby nie męczyć sądów i nie marnować naszego osobistego czasu -napisał Owsiak.

Stoicki spokój i chęć pojednania po wszystkich przykrych doświadczeniach zachwyciły internautów, którzy okrzyknęli post jako „cudowny”, a samemu zainteresowanemu pogratulowali klasy. Krystyna Pawłowicz jak na razie nie odpowiedziała na wpis, jednak prawdopodobnie to tylko kwestia czasu.

Źródło: pikio.pl

Share