Pies ewidentnie nie miał zamiaru tego dnia wstawać z łóżka, Choć jego właściciel wyraźnie dawał mu do zrozumienia, że powinien się podnieść, psiak zupełnie to lekceważył. Po chwili zareagował i to w bardzo zaskakujący sposób.

Pies też czasem lubi dłużej pospać czy poleżeć w ulubionym miejscu. Tak też było w przypadku tego czworonoga. Jego właściciel nie był z tego powodu szczególnie zadowolony, o czym wyraźnie zaalarmował. Psiak nie tylko nie posłuchał swojego pana, ale również w zaskakujący sposób zaprotestował.

Pies nie chciał wstać z łóżka

Zeus – pies rasy Husky – lubił odpoczywać i nie zamierzał odmawiać sobie tej przyjemności. Tego dnia postanowił wylegiwać się na łóżku swojego pana i zupełnie nie podejrzewał, że ten może mieć coś przeciwko temu.

Gdy pojawił się jego właściciel i wyraźnie rozkazał mu, by wstał z łóżka, pies popatrzył na niego z wielkim zdziwieniem. Zeus kilkukrotnie usłyszał wyraźny rozkaz, jednak najwyraźniej nie zrobił on na nim żadnego wrażenia i postanowił w ogóle na niego nie reagować, tym samym w dalszym ciągu oddając się przyjemności leżakowania.

Zaskakująca reakcja zwierzaka

Właściciel Zeusa dłuższą chwilę musiał czekać na jakąkolwiek reakcję ze strony swojego pupila. Gdy ta wreszcie nadeszła, okazała się zaskakująca. Zirytowany ciągłymi rozkazami swojego pana Husky, po kilku minutach postanowił również zabrać głos… i to dosłownie.

Można uznać, że Zeus wdał się ze swoim właścicielem w dyskusję. Skoro ten nieustannie mówił o tym, że psiak ma zejść z łóżka, czworonóg postanowił także wyraźnie przekazać, że nie ma zamiaru tego robić. Choć człowiek zupełnie go nie rozumiał, zwierzak zdawał się rozumieć go doskonale, dlatego też, po jednym zdaniu ludzkim, padało kilka psich.

„Dyskusja” trwała kilka dobrych minut, gdy nagle Zeus zdecydował się wstać, jednak nie za namową swojego właściciela, tylko na widok swojego przyjaciela. Co więcej, gdy stanął już na łóżku, w dalszym ciągu „rozmawiał”, co z każdą chwilą stawało się coraz bardziej zabawne.

Nagranie „dyskusji” wywołało furorę:

źródło: pikio.pl