Zwierzęta domowe bardzo różnie reagują na pojawienie się nowego, małego domownika. Bywa jednak, że nawiązuje się między nimi niezrozumiała dla dorosłych więź. Tak było w tym przypadku!

Gdy w domu Jessie i Ryana Klorman pojawiło się malutkie dziecko, ich piesek był tym faktem zachwycony. Nie odstępował niemowlaka na krok – bawił się z nim, jadł obok i spał przy nim.

Domowy pupil przejął momentami na siebie rolę rodzica! Gdy pewnej nocy dzieciątko zaczęło płakać i obudziło czuwającego pieska, ten wdrapał się po drabinkach łóżeczka i zaczął lizać swojego ulubieńca po twarzy.

W tym samym momencie dziecko Jessie i Ryana uspokoiło się! Całe zajście zostało nagrane przez ukrytą kamerę, a rodzice postanowili udostępnić je na Facebooku. „Wow, zobaczcie co tu się właśnie stało” – podpisali wideo.

Czyż zachowanie pieska nie jest urocze?

What are best friends for 💙🐶 #babieswithpuppies #australianshepherd #puppiesofinstagram #dogsofinstagram #theellenshow #everettanddodger #aussiepuppy #dogswithbabies #meltmyheart #tendermoments #barstoolsports #nationaldogday #nationalpuppyday

Gepostet von Jessie Klorman am Freitag, 30. August 2019

źródło: „pikio.pl”